Sve u jednom konferencijska kamera
Model: TEVO-VA4K
Naziv: Audio i video sve u jednoj web kameri
Senzor slike: 1/2.3 CMOS senzor (SONY IMX377)
Zum: Fiksni fokus
Interfejs:Micro USB2.0
Objektiv: 2,2 mm širok ugao gledanja
Efektivni piksel: 11,10 megapiksela
Format video kompresije: MJPEG, YUV
Rezolucija: 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080)
Vidno polje: dijagonalno: 124 stepena, horizontalno: 112 stepena, vertikalno: 82 stepena
Ugrađena 2 višesmjerna mikrofona i 2 zvučnika
Sistem podrške:Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilni softver: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Besplatna Drive Plug and Play USB kućna web kamera ugrađena u mikrofon
AI automatsko kadriranje na 2K












USB Plug And Play grupa za video konferencije
| Model | TEVO-VA4k |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1/2.3 CMOS senzor (SONY IMX377) |
| Objektiv | 2,2 mm širok ugao gledanja |
| Efektivni piksel | 11,10 megapiksela |
| Zoom | Fiksni fokus |
| Interfejs | Micro USB2.{1}} |
| Format video kompresije | MJPEG,YUV |
| Rezolucija | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Vidno polje | Dijagonala: 124 stepena, horizontalna: 112 stepena, vertikalna: 82 stepena |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 omni usmjerena mikrofona |
| Zvučnik | Ugrađena 2 zvučnika |
| MOD | 50cm |
| White Balance | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Dužina kabla | 3m |
| Sistem podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd |
| Dodaci | USB kabl, uputstvo za upotrebu |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz-20KHz |
| Impedansa | 4Ω |
| Maksimalni izlaz | 85dB |
| Smjer mikrofona | Omnidirectional |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz-20KHz |
| Podignite domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262(Š)×85,5(D)×110(V)mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |
Popularni tagovi: sve u jednoj konferencijskoj kameri, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini







