Digitalna 1080P USB web kamera za Android Mini PC web kameru
Model: TEVO-VA200
Naziv: Audio i video sve u jednoj web kameri
Senzor slike: 1/2,7 CMOS senzor (OV2710)
Zum: Fiksni fokus
Interfejs:Micro USB2.0
Rezolucija: 1920×1080
Ugrađena 2 omni usmjerena mikrofona
Objektiv: 2,2 mm širok ugao gledanja
Efektivni piksel: 2,10 megapiksela
Format video kompresije: MJPEG, YUV
Horizontalni ugao gledanja: dijagonalno: 124 stepena, horizontalno: 112 stepeni, vertikalno: 82 stepena
Sistem podrške:Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilni softver: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Digitalna 1080P usb web kamera za android mini pc web kameru









| Model | TEVO-VA200 |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1/2,7 CMOS senzor (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm širok ugao gledanja |
| Efektivni piksel | 2,10 megapiksela |
| Zoom | Fiksni fokus |
| Interfejs | Micro USB2.0 |
| Format video kompresije | MJPEG,YUV |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Horizontalni ugao gledanja | Dijagonala: 124 stepena, horizontalna: 112 stepena, vertikalna: 82 stepena |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 omni usmjerena mikrofona |
| Zvučnik | br |
| MOD | 50cm |
| White Balance | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Dužina kabla | 3m |
| Sistem podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd |
| Dodaci | USB kabl, uputstvo za upotrebu |
| Potrošnja energije | 2w |
| Impedansa | 4Ω |
| Maksimalni izlaz | 85dB |
| Smjer mikrofona | Omnidirectional |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz-20KHz |
| Podignite domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262(Š)×85,5(D)×110(V)mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |
Popularni tagovi: digitalna 1080p usb web kamera za android mini pc web kameru, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini












