
Niska cijena 4K Auto za praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
Specifikacije:
1. 4 K Auto praćenje sa 20x optičkim zum
2. SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
3. Opremljen CMOS senzorom Sony 1 / 2,8 "
4. 8.29 Megapiksela
5. Donosi istinu jasnoću 4K sa cjeloživim vjernošću boja i oštrini.
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Niska cijena 4K Auto za praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
Opremljen CMOS senzorom CMOS-a Sony 1 / 2,9 megapiksela, tenveo uvs20a - 4K PTZ-a sa životnoj vernosti i oštrini. Njegova 20x optički zum s druge strane bez ikakvih pucanja na svesno - UPS bez gubitka jasnoće bez konferencije, uživo Emitiranje i snimanje predavanja.

Uzmite svoju proizvodnju na sljedeći nivo sa inteligentnim automatskom praćenju.
UVS20A - 4K ugrađeni AI motor za praćenje inteligentno identificira ljudske ciljeve, prilagođava se kretanju i održava uokvirivanje, osiguravajući da se prezentatori ostaju centrirani i u fokusu.

UVS20A-4K podržava sveobuhvatan spektar sučelja i striming protokola, čineći integraciju u postojeće sisteme bez napora.
--Video izlazi: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (podrška POE +)
- Zračni protokoli: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
--Control sučelja: RS232, RS485, USB (UVC), IP
- - Kontrolni protokoli: viska, pelco-d / p, onvif, viska preko IP-a
Bilo za streaming uživo, daljinsku suradnju ili integraciju sustava, tenveo UVS20A-4K se lako prilagođava vašem okruženju.

Poznat kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, sada smo vam srdačno pozdravljali na veleprodaju Naš napredni tenveo 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijske kamere sa niskom cijenom. Uz pomoć napredne opreme i tehnologije, možemo vam osigurati kvalitetan i dobre performanse naše opreme.
| Model br. | Tevo - UVS20A-4K |
| Senzor slike | Sony 1 / 2.8 "CMOS |
| Efikasni pikseli | 8.29mp |
| Optički zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Otvor blende | F1.7-F3.7 |
| Horizontalni ugao | 51,9 stepen ~ 30 stepen |
| Vertikalni ugao | 39,7 stepen ~ 2,2 stepena |
| Dijagonalni ugao | 63.1 stepen -3,7 stepen |
| Video format | 4kp @ 30 / 25fps, 2kp @ 60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p @ 30fps, 240p @ 30fps |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Fokus | Automatski / Priručnik |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izloženost | Automatski / Priručnik |
| I / O sučelje | |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format kompresije videozapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Lan | 10m / 100m adaptivni Ethernet port; Podrška POE IEEE802.3AF |
| Mrežni protokol | RTSP, RTMP, viska preko IP, Onvif, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrolni protokol | Viska / pelco - d / pelco - p; Brzina prijenosa: 2400/4800/9600/38400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parametar | |
| Horizontalna rotacija | 350 stepeni (± 175 stepeni) 0,1 stepen / S-100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 180 stepeni (± 90 stepeni) 0,1 stepen / S-80 stepen / s |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Opći parametar | |
| Operativni sistemi | Windows 10, Windows 11or viši; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC-u.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (maks.) |
| Potrošnja energije | 24W (maks.) |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stepena do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w * h * d) | 166 * 165 * 170mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,6kg / 2,8kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: Niska cijena 4K Auto za praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini





