4k 12x optički zum sa USB3.0 PTZ konferencijskom video kamerom
Broj proizvoda:tevo{{1} ICVVL12U
Glavna karakteristika
USB3.0, HDMI, tip - C, Ethernet PTZ kamera sa 12x optičkim zum
8.29MP, 16: 9
78,58 stepena širok ugao
Video format YUY2 / NV12 / H.264 / H.265 / MJPG
Format kompresije video zapisa H.264, H.265, MJPG, yuy2, NV12
Mrežni protokol RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; Podrška visku preko IP-a
Podrška viskoj / pelco {- d / pelco - p; brzina prijenosa: 9600/4800/38400/2400
RS232 (ulaz i izlaz), RS485, tip - C (UVC1.1)
Kompatibilan je sa bilo kojim softverom za video konferencije i usluge oblaka
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
USB3.0 PTZ konferencijska kamera Video 12x ZOOM 4K PTZ kamera sa AI Automatskom praćenju
- Primjeni Sony IMX {415 1 / 2.8 "CMOS i TARON LENS nudi širok 78,58 stepeni FOV-a i podržavaju 12x optički zum + 18 x digitalni zum. Visoki SNR od CMOS senzora i 2D i 3D digitalni supstanci za smanjenje buke rade u 0,5 luksuznih slatkih lampica.
- Kao PTZ kamera podržava rotaciju pan / nagib (± 175 stepeni, - diploma -+90 diplomiraj, poput uključenog IR daljinskog upravljača, VISCA / PELCO {- p; brzina prijenosa: 9600/4800/38400/2400 putem RS232 (ulaz i izlaz), RS485, Type-C (UPOZIM).
Je full HD Professional Live streaming kamera i video konferencija, može istovremeno izlaziti max 3840 * 2160p @ 30fps video iz USB3.0, HDMI (4kp @ 30 / 25fps, HDMI i IP streaming (H.264, H.265, NV12). Podrška (IEEE802.3AF) i RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podrška visku preko IP-a i drugih tehnologija, mogućnost podrške naprednim funkcijama za live streaming.






Tevo - VL12U - AI USB3.0 / HDMI / IP PTZ kamera
| Naziv predmeta | USB3.0 / HDMI PTZ kamera sa 12x zumom |
| Model br. | Tevo - VL12U - Ai |
| Senzor slike | Sony imx 415 1 / 2,8 "CMOS |
| Efikasni pikseli | 8.29MP, 16: 9 |
| Objektiv | f =3.9-46.8 Mm |
| Otvor blende | F1.6 ~ F9.6 |
| Video format | HDMI (4kp @ 30 / 25fps, 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps) |
| USB3.0 (3840 * 2160p @ 30fps, 2560 * 1440p @ 30fps, 1920 * 1080p @ 30fps, 1280 * 720p @ 30fps, 640 * 480p @ 30fps, 320 * 240p @ 30fps | |
| Yuy2 / nv12 / h.264 / h.265 / mjpg) | |
| Optički zum | 12x zum |
| Horizontalni ugao | 70.82 stepena (W) -6,48 stepen (t) |
| Vertial ugao | 47,72 stepena (W) -73,66 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 78,58 stepeni (W) -7,42 stepen (t) |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| I / O sučelje | |
| Video sučelja | HDMI, tip - C, Ethernet |
| Format kompresije video zapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2, NV12 |
| Lan | 10m / 100m adaptivni Ethernet port, podrška POE IEEE802.3AF |
| Mrežni protokol | RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; Podrška visku preko IP-a |
| Kontrolni protokol | Viska / pelco {- d / pelco - p; brzina prijevoza: 9600/4800/38400/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (ulaz i izlaz), RS485, tip - C (UVC1.1) |
| PTZ parametar | |
| Zakretanje pan / naginjanje | ± 175 stepen, -90 stepen -+90 stepen |
| Brzina upravljanja panjom | 0.1 -80 Stupanj / sec |
| Brzina kontrole na nagiba | 0,1-60 stepeni / sec |
| Unaprijed postavljeni broj | 255 Presets Pelco - D, 32 unaprijed postavljenih osoba od Pelco - P, 7 unaprijed postavljenih viza (10 unaprijed postavljenih na daljinski upravljač) |
| Opći parametar | |
| Operativni sistemi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (zahtijevaju podržati UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 1.0a (maks.) |
| Potrošnja energije | 13W (maks.) |
| Temperatura pohrane | -10 stepena -+60 stepen |
| Čuvajte vlažnost | 20%-90% |
| Radna temperatura | -10 stepena -+50 stepen |
| Radna vlaga | 20%-80% |
| Dimenzija (w * h * d) | 171,6 * 192,6 * 171,6 mm / 260 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W | 1,43kg / 2,096kg |
| Pribor | 1xcamera; 1xUSB kabel; 1xPower adapter; 1xwall nosač; 1xmanual |
| MFG. Garancija | 3 godine dijelova i rad |
Popularni tagovi: 4K 12x optički zum sa USB3.0 PTZ konferencijskom video kamerom, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini













