Konferencijski sistem uredske opreme 12x optički zum Optika PTZ kamera i 9 metara glasovnog prevoza zvučnika
Model br .:tevo{{ecved{{1} stvari
1.Kopletirajte grupu za audio / video konferenciju za srednje do velike sobe: HD Video kamera, zvučnik i opcionalni ekspanzijski MICS.
2.Maksimalni kapacitet do 25 sudionika: produženo 10m (33 ft). AUDIO INSERI I 90 SPEALNOG POGLEDA ZA SMJERNICE DO VELIKE GRUPNE CONTENTERES
3.Igh End Govederphone s opcionalnim proširenim MICS-om: Plug & Play HD Audio omogućava svima oko stola za konferenciju da se čuju i čuju jasno
4.ESSY i dobre video konferencije: Pokrenite video sastanke sa priključkom za uključivanje i reprodukciju USB-a na laptop i odaberite softver za video konferencije
5.Kigh Def Video: 4K, HD 1080p video s automatskom fokusom, 12x zumiranjem . 90 diplome širok ugao s pogledom bez izobličenja
6.com Patible s Mac i PC-om. Zahtevi sistema: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili noviji.
7. Oživite svoju aplikaciju za video konferenciju izbora: Radovi sa većinom UC, video konferencija i Cloud komunikacijskih aplikacija
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod




Sve - u - jedan konferencijski sistem
Tenveo all - u - Jedan sistem video zapisa i audio konferencija za srednju do velike sobe. Pristupačni snop dolazi s HD 12X zumiranjem i 4K kamerom, 360 stupnjeva glasovnog prevoza sa 9 metara glasnog pokupu - gore.

HDMI i DP video sučelja
Sa HDMI sučeljem, 4K 12x zum PTZ kamere ovog video konferencijskog sistema mogao bi pružiti mnogo jasnu sliku i nisku kašnjenje.

Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilan je sa zumom, Skype za poslovanje, Microsoft Lync (Timovi), VoovMeeting, Cisco WebEx i drugi konferencijski softver.

Jednostavan za upotrebu
Podudaranje radnog sistema: Radi pravilno u sustavu Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10 i višim. Samo priključite kameru preko USB kabla na uređaj koji želite povezati.
| Broj modela | Tevo - VA512GROUP - Ex |
| Senzor slike PTZ kamere | 1 / 2,8 "Sony CMOS |
Efikasan piksel | 8.29mp |
| Objektiv | f =3.9 mm-46.8mm |
| Otvor blende | F1.6-2.8 |
| Video format | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontalni ugao | 70.82 stepena (W) -6,48 stepen (t) |
| Fokus | Automatski / Priručnik |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izloženost | Automatski / Priručnik |
| Video sučelja | HDMI, DP |
| Format kompresije videozapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Kontrolni protokol | Visca / Pelco - D / Pelco - P |
| Brzina prijenosa | 9600/4800/38400/2400 |
| Zakretanje pan / naginjanje | >± 175 stepen, -90 stepen -+90 stepen |
| Brzina upravljanja panjom | 0.1 -80 Stupanj / sec |
| Brzina kontrole na nagiba | 0,1-60 stepeni / sec |
| Unaprijed postavljeni broj | 255 Presets Pelco - D, 32 unaprijed postavljenih osoba od Pelco - P, 7 unaprijed postavljenih viza (10 unaprijed postavljenih na daljinski upravljač) |
| Otkazivanje akustičnog eho (AEC) zvučnika | > 65db |
| Odgovor zvučnika | 135Hz-20Hz |
| Dočin preuzimanja zvučnika sa 2 proširenja MICS-a | 9 metara |
| Sučelja čvorišta | DP * 2; Power sučelje * 1; USB tip - c * 1 |
| Kablovi Hub-a | 3M USB kabl * 1, 5M DP kabl * 2 |
| Operativni sistemi | Windows 7 ili noviji; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC-u.) Kompatibilan je sa zumom, MS timovima, Skype i itd. |
| Dimenzija (w * h * d) | Kamera: 171,6 * 192,6 * 171,6 mm; Zvučnik: φ 180mm * 37.4mm; HUB: 98 * 98 * 20m |
Popularni tagovi: Kancelarijski konferencijski sistem 12x optički zum Optika PTZ kamera i 9 metara glasovnog prevoza zvučnikovac, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini









