USB 4K web kamera sa ugrađenim mikrofonom
Model: TEVO-VA4K
Širokougaoni objektiv od 2,2 mm
Kompaktan sve-u-jednom dizajn
Plug & Play USB povezivanje
1/2.3 CMOS senzor (SONY IMX377)
11,10 megapiksela
Ai automatsko kadriranje na 2K rezoluciji, nastavite sa praćenjem i fokusiranjem na zvučnik
Kvalitet slike 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
Ugrađeni 1 višesmjerni mikrofon i 1 zvučnik
124 stepena široko vidno polje bez izobličenja
Kompatibilan sa bilo kojom softverskom aplikacijom za video konferencije i uslugom u oblaku
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo VA4K 11MP 4K web kameraAi automatsko kadriranje na 2K 124 stepena FOV USB Type-C sa mikrofonom i zvučnicima Living Broadcast Video Calling Conference PC Web












Tenveo VA4K je konferencijska kamera dizajnirana za Huddle sobe i male konferencijske sobe. Sa 1/2,3 CMOS senzorom (SONY IMX377), sočivom od 2,2 mm, ultraširokim vidnim poljem od 124 stepena, VA4K čini sve u konferencijskoj sali jasno vidljivim. 4K UHD optičko sočivo donosi izvanredan kvalitet videa za poboljšanje saradnje licem u lice. Integrirani audio je optimiziran za male prostore i pruža izuzetno zvučno iskustvo. Višesmjerni mikrofon i zvučnik pomažu u osiguravanju sjajnog zvuka kako izgledaju. Sa kompaktnim sve-u-jednom dizajnom, USB plug and play i jednostavno radi sa bilo kojom softverskom aplikacijom za video konferencije i uslugama u oblaku.
| Model | TEVO-VA4k |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1/2.3 CMOS senzor (SONY IMX377) |
| Objektiv | 2,2 mm širok ugao gledanja |
| Efektivni piksel | 11,10 megapiksela |
| Zoom | Fiksni fokus |
| Interfejs | Micro USB2.0 |
| Format video kompresije | MJPEG,YUV |
| Rezolucija | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Vidno polje | Dijagonala: 124 stepena, horizontalna: 112 stepena, vertikalna: 82 stepena |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 omni usmjerena mikrofona |
| Zvučnik | Ugrađena 2 zvučnika |
| MOD | 50cm |
| Balans bijele boje | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Dužina kabla | 3m |
| Sistem podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd |
| Pribor | USB kabl, uputstvo za upotrebu |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz-20KHz |
| Impedansa | 4Ω |
| Maksimalni izlaz | 85dB |
| Smjer mikrofona | Omnidirectional |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz-20KHz |
| Podignite domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262(Š)×85,5(D)×110(V)mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |
Popularni tagovi: usb 4k web kamera sa ugrađenim mikrofonom, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini
Moglo bi vam se i svidjeti
-

20x optički zum ptz 1080i proizvođača
-

Uključite i reproducirajte zvučnike za desktop video...
-

Kamera za video konferenciju sa automatskim fokusom
-

Tevo - VHD12U i Tevo - M3B HDMI USB kamera 12x zum P...
-

PTZ 20x optički zum video kamera za prijenos uživo A...
-

TEVO-VA300B Sve u jednom EPTZ web kamera konferencij...





