20x optička zum FHD crkvena kamera sa HDMI USB-om
Model br .:tevo-vl20h
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor
* 1080p @ 60fps
* 20x optički zum sa 60 stepeni FOV
* USB HDMI video izlazi
* RS232 / RS485 za kontroler džojstika
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo Vloop 20x optički zum FHD crkvena kamera PTZ streaming kamera sa HDMI USB


Crkvena kamera hvata svaku momentu u zapanjujućoj jasnoći 1080p 60fps

TheCrkvena kameraSa USB3.0 HDMI video izlazima, jednostavan za upotrebu. i sa RS232 / RS485 portovima, jednostavan za daljinski upravljač


Univerzalna kompatibilnost

Podržati plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i stativa (okretni montiranje)


| Model br. | Tevo - VL20H |
| Senzor slike | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Efikasni pikseli | 2,38 Mega piksel |
| Video format | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50/30 / 25fps |
| Optički zum | 20x optički zum |
| Objektiv | F1.8-3.9 |
| Otvor blende | f =5.9-94.4 Mm |
| Horizontalni ugao | 52.1 stepen (W) -3,4 stepen (T) |
| Vertikalni ugao | 29.3 stepena (W) -1,9 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 59,8 stepen (W) -3,9 stepen (t) |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Snr | >50dB |
| Fokus | Automatski / Priručnik |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izloženost | Automatski / Priručnik |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0 C |
| Format kompresije videozapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Kontrolni protokol | Viska / pelco - d / pelco - p; Brzina prijenosa: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Zakretanje pan / naginjanje | ± 175 stepen, -90 stepen -+90 stepen |
| Brzina upravljanja panjom | 0.1 -80 Stupanj / sec |
| Brzina kontrole na nagiba | 0.1 -60 Stupanj / sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Operativni sistemi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC-u.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (maks.) |
| Potrošnja energije | 13W (maks.) |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stepena do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w * h * d) | 171,6 * 192,6 * 171,6 mm / 260 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg / 2,05kg (neto / bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabl; 1 x adapter za napajanje; 1x IR daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 x ručni |
| MFG. Garancija | 3 godine standardnih dijelova i radne garancije |
Popularni tagovi: 20x optička zum FHD crkvena kamera sa HDMI USB, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini








