AI Automatski praćenje live streaming PTZ kamere 1080p @ 60fps 30x optički zum
Model: Tevo - VHD630A
* 1 / 2.8''Sony CMOS, 2,07 mega piksel, Crystal Clear HD1080P @ 60fps Kvaliteta video zapisa
* 70 stupnjeva širok ugao + 30 x optički zum - pogodan za srednje do velike sobe
* Poe podržan
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR za najbolji kvalitet videa u različitim uvjetima osvjetljenja
* USB / HDM1 / SDI / RJ45 video izlazi
* Terminali za kontrolu podrške kao što su Joysticker tastatura (RS232, RS485) i IR daljinac
* Podržite stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod

Tenveo nadograđeni SDI / LAN / HDMI / USB3.0 Ai - Praćenje 30x 1080p 60FPS PTZ kameruIdealan je za snimanje i strujanje crkvenih usluga, bogoslužje, vladine aktivnosti, konferencije, koncerte uživo, lansiranje proizvoda, studio streaming i live emisije.

Glavne karakteristike:
* 1 / 2.8''Sony CMOS, 2,07 mega piksel, Crystal Clear HD1080P @ 60FPS Kvaliteta video zapisa,
* Pametni auto - praćenje i automatsko uokvirivanje
* Napredna tehnologija smanjenja buke 2D / 3D dodatno smanjuje buku dok osigurava visoku jasnoću slike
* Istovremeno 3G - SDI, HDMI, USB, IP streaming video izlaz, lako za profesionalnu video produkciju
* Višestruki kontrolni protokol i mrežni protokol
* Podržite stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)

Jednostavno podešeno podešavanje
Pomaknite se u unaprijed postavljene pozicije (10 unaprijed prikaz preko IR daljinskog upravljača, 255 preko Pelca, 64 via visca) za blisku - up ud. Omogućite RS485 i RS232 sučelje za kontrolu tastature.

Univerzalna kompatibilnost
Radi sa većinom video konferencija i softvera za streaming uživo kao što su Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco i Bluejeans, itd.

Različita metoda upravljanja
Istovremeni USB, HDMI, 3G - SDI i IP / NDI video izlazi. RS232 / RS485 / IR daljinac s višestrukim upravljačkim i mrežnim protokolom.

Višestruka instalacija
Podržite radne površine, stropni nosač, zidni nosač i stative (okretni montiranje).

| Model br. | Tevo - VHD630A |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Efikasni pikseli | 2,07mp |
| Video signali | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | 30x optički zum |
| Objektiv | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Otvor blende | F1.8 ~ F3.6 |
| Horizontalni ugao | 62,3 stepen ~ 2,31 stepen |
| Vertikalni ugao | 36.1 stepen ~ 1,29 stepena |
| Dijagonalni ugao | 69,5 stepen ~ 2,63 stepen |
| Digitalni zum | 8X |
| Video izlaz | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Kontrolno sučelje | RS232, RS485, USB, neto |
| Zatvarač | 1/30s ~ 1/10000s |
| Balans bijele boje | Automatski, unutarnji, vanjski, jedan guranje, ručni, var |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D digitalno smanjenje buke |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - P |
| USB protokol | UVC 1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 350 stepeni (± 175 stepeni) 0,1 stepen / S-100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 180 stepeni (± 90 stepeni) 0,1 stepen / S-80 stepen S |
| H & V flip | Podrška |
| Image Freeze | Podrška |
| Poe | Podrška |
| Broj unaprijed postavljenog | 255 |
| Unaprijed postavljena tačnost | 0,1 stepen |
| IPC karakteristike | |
| Format video kodiranja | H.264 / H.265 / mjpg |
| Video stream | Glavni tok, podnamjer |
| Glavna rezolucija streama | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, itd. |
| Rezolucija podneske struje | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, itd. |
| Brzina bita | 32kbps ~ 102400kbps |
| Vrsta brzine bita | Promjenjiva brzina, fiksna stopa |
| Brzina kadrova | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresija audio | AAC |
| Audio bita stopa | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Mrežni protokol | SRT, TCP / IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast itd. |
| Ulazno / izlazno sučelje | |
| HD izlaz | 1xhdmi 1x3G- SDI: BNC tip, 800MVP- P, 75ω, uz SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xRJ45: 10m / 100m Ethernet sučelje, POE (802.3AF) |
| Audio interfejs | 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija u 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija |
| USB | 1xUSB3.0: Tip B Ženski Jack |
| Komunikacijsko sučelje | 1xRS232 u: 8pin min din, max udaljenost: 30m, protokol: viska / pelco - d / pelco - p 1xRS232 OUT: 8pin min din, maksimalna udaljenost: 30m, protokol: Visca Network Koristite samo 1XRS485: 2pin Phoenix port, max Udaljenost: 1200m, protokol: viska / pelco - D / Pelco - P |
| Priključak za napajanje | Jeita tip (DC u 12V) |
| Opće specifikacije | |
| Napajanje | DC 12V / 2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Veličina proizvoda | 247,1 * 152 * 169,6 mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: AI Auto praćenje Streaming uživo PTZ kamera 1080p @ 60fps 30x optički zum, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini




