Konferencijska oprema HDMI Video PTZ kamera 10x optički zum
Model: TEVO-VHD10U
* 10x optički zum
* 63 stepena dijagonalnog ugla
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor, 2,38 mega piksela, 1080p @ 60fps
* HDMI USB video izlazi
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR
* Preset: 10 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
* Podrška Visca, Pelco-P i Pelco-D protokol, RS232 / RS485 / IP / IR daljinski upravljač
* Podržite plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
* Kompatibilan je s najvjerljivijim softverom za video konferencije i platformu
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo konferencijska oprema - USB3. 0 / HDMI 10x optički zum FHD 1080p 60FPS PTZ konferencijska kamera

Nadogradite svoje virtualno iskustvo saradnje saTenveo USB3. 0 / HDMI 10x optički zum FHD 1080p 60FPS PTZ konferencijska kamera.Profesionalno rješenje za snimanje zadivljujućih vizuala tokom video konferencija, grupnih treninga, obrazovnih sesija.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD10UPRO Kamera koristi CMOS senzor koji isporučuje 1080p FHD 60FPS pravu sliku i može pokazati čitavu sliku bez problema sa širokim ugaonim objektivom. Uz brzi i precizan automatski fokus, možete slobodno zumirati bilo koji detalji koje želite da predstavite. Nema sumnje da konferencijski sustav ima najbolje performanse za zum male konferencije.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera može se upravljati daljinskim upravljanjem da bi se okretalo 350 stepeni (± 17 stepeni) vodoravno i 180 stepeni (± 90 stepeni) okomito na tačan, gladak i tihi način. Također podržavaju 10 postavki unaprijed postavljenih postavki putem IR daljinskog upravljača i dostupno je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ tavu kameru, nagib, zumiranje i prelazak na unaprijed postavljeni položaj za slijed izbliza.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 TENVEO kamera za video konferencije podržava video izlazne kanale, uključujući USB3. 0 i HDMI. Besprečno se povežite s popularnim platformama za video konferencije poput Skype, Zoom, Obs i YouTube putem USB3. 0 ili HDMI. U međuvremenu, može istovremeno izlaz max 1080p @ 60fps video iz HDMI live streaming (MJPG / H.264 / H.265). To je savršeno rješenje za male ili srednje grupne poslovne online sastanke.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ kamera može biti kompatibilna s trenutnim popularnim softverom za video / sastanak, uključujući Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, timove, facetime, Google Hangout, Obs, Google susret. Podržava Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili noviji. Streaming kamera također se široko koristi na video pozivima, video konferencijama, internetskim kursevima, crkvenim emisijama uživo, predavanje na fakultetu, tele-Medicina, daljinski trening, daljinski intervjui, obrazovanje na daljinu itd

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Konferencija web kamera podržava radnu površinu, monitor, stativu, zidnu ili stropnu montažu (uključeni zidni i montažni vijci).

| Model br. | TEVO-VHD10U |
| Senzor | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Efikasni pikseli | 2,38 Mega piksel |
| Video signali | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50/30 / 25fps |
| Zum | 10x optički zum |
| Objektiv | f =5 76-46. 09mm |
| Otvor blende | F1.8-2.6 |
| Horizontalni ugao | 54,7 stepen (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Vertikalni ugao | 30,8 stepeni (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 62,8 stepen (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Video izlaz | USB 3. 0, HDMI |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Rezolucija videozapisa | 1080p (1920 * 1080) itd |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Unaprijed postavljen položaj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Kontrolno sučelje | RS -232 (samo ulaz), RS -485, USB |
| Zatvarač | 1 / 30S {2}} / 10000S, Auto |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600 / 38400bps |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| USB protokol | UVC1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0 1LUX |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 0 stepen (± 175 stepeni) 0,1 stepen / s -100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 0 stepen (± 90 stepeni) 0,1 stepen / s -80 stepen s |
| Napajanje | DC 12V / 2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 Stupanj do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% {1}}% RH |
| Temperatura pohrane | -20 Stupanj do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% {1}}% RH |
| Veličina proizvoda | 247,1 * 152 * 169,6 mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: Konferencijska oprema HDMI Video PTZ kamera 10x optički zum, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini













