HD video konferencijsku kameru Small sala za sastanke
Model: Tevo - VHD3U
* 3x optički zum
* 114 stepena široki vijenje ugao
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor, 2,38 mega piksela, 1080p @ 60fps
* HDMI USB video izlazi
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR
* Preset: 10 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
* Podrška Visci, Pelco - P, i Pelco - D Protokol, RS232 / RS485 / IP / IR daljinski upravljač
* Podržite plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
* Kompatibilan je s najvjerljivijim softverom za video konferencije i platformu
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo FHD video konferencijsku kameru SOBE SOBE SOBE
- USB3.0 / HDMI / 1080p 60fps / 3x optički zum / širok fov

Nadogradite svoje virtualno iskustvo saradnje saTenveo USB3.0 / HDMI 3x optički zum FHD Video konferencija Kamera Mala kamera za sastanke.Krajnje rješenje za snimanje zadivljujućih vizuala tokom video konferencija, grupnih treninga, sesija obrazovanja.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD3UPRO kamera koristi CMOS senzor koji isporučuje 1080p FHD 60FPS pravu sliku i može se glatko pokazati cijelom slikom širokim kutnim objektivom s širokim pogledom. Uz brzi i precizan automatski fokus, možete slobodno zumirati bilo koji detalji koje želite da predstavite. Nema sumnje da konferencijski sustav ima najbolje performanse za zum male konferencije.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera može se upravljati daljinskim upravljanjem da bi se okretalo 350 stepeni (± 17 stepeni) vodoravno i 180 stepeni (± 90 stepeni) okomito na tačan, gladak i tihi način. Također podržavaju 10 postavki unaprijed postavljenih postavki putem IR daljinskog upravljača i dostupno je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ kamericu, naginjanje, zum i premjestiti se na prethodno postavljenu poziciju za zatvaranje - gore.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo kamera za video konferencije podržava video izlazne kanale, uključujući USB3.0 i HDMI. Besprečno se povežite s popularnim platformama za video konferencije poput Skype, Zoom, Obs i YouTube putem USB3.0 ili HDMI. U međuvremenu, može istovremeno izlaz max 1080p @ 60fps video iz HDMI live streaming (MJPG / H.264 / H.265). To je savršeno rješenje za male ili srednje grupne poslovne online sastanke.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ kamera može biti kompatibilna s trenutnim popularnim softverom za video / sastanak, uključujući Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, timove, facetime, Google Hangout, Obs, Google susret. Podržava Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili noviji. Streaming kamera također se široko koristi na video pozivima, video konferencijama, internetskim kursevima, crkvenim emisijama uživo, na fakultetskom predavanju, tele - Medicina, daljinski trening, obrazovanje na daljinu, itd

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Konferencija web kamera podržava radnu površinu, monitor, stativu, zidnu ili stropnu montažu (uključeni zidni i montažni vijci).

| Model br. | Tevo - VHD3U |
| Senzor | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Efikasni pikseli | 2,38 Mega piksel |
| Video signali | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50/30 / 25fps |
| Zum | 3x optički zum |
| Objektiv | f =2.38-7 Mm |
| Otvor blende | F1.96-3.64 |
| Horizontalni ugao | 103,69 stepena (W) -42.12 stepen (t) |
| Vertikalni ugao | 67,14 stepena (w) -24.87 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 113,91 stepen (w) -47.55 stepen (t) |
| Video izlaz | USB 3.0, HDMI |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Rezolucija videozapisa | 1080p (1920 * 1080) itd |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Unaprijed postavljen položaj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Kontrolno sučelje | RS-232 (samo ulaz), RS-485, USB |
| Zatvarač | 1 / 30S-1 / 10000S, Auto |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600 / 38400bps |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - P (RS-232, RS-485) |
| USB protokol | UVC1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,1Lux |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 350 stepeni (± 175 stepeni) 0,1 stepen / S-100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 180 stepeni (± 90 stepeni) 0,1 stepen / S-80 stepen S |
| Napajanje | DC 12V / 2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 stepena do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 247,1 * 152 * 169,6 mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: HD video konferencijska kamera Mala soba za sastanke kamera, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini












