USB HDMI sala za sastanke 11x optički zum
Model br .:tevo-VL11H
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor
* 1080p @ 60fps
* 11x optički zum sa 62,8 stepeni FOV
* USB HDMI video izlazi
* RS232 / RS485 za kontroler džojstika
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo Vloop USB3. 0 / HDMI 11x optički zum FHD 1080p 60FPS PTZ konferencijska kamera

Konferencijski fotoaparat za sastanke za snimanje svakog momenke u zapanjujućoj jasnoći 1080p 60FPS

Konferencijski sala za sastanke kamere sa USB3. 0 HDMI video izlazi, jednostavan za upotrebu. i sa RS232 / RS485 portovima, jednostavan za daljinski upravljač


Univerzalna kompatibilnost

Podržati plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i stativa (okretni montiranje)


| Model br. | TEVO-VL11H |
| Senzor slike | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Efikasni pikseli | 2,38 Mega piksel |
| Video format | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50/30 / 25fps |
| Optički zum | 10x optički zum |
| Objektiv | F1.8-2.6 |
| Otvor blende | f =5 76-46. 09mm |
| Horizontalni ugao | 54,7 stepen (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Vertikalni ugao | 30,8 stepeni (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 62,8 stepen (W) {2}} 8 stepen (t) |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Snr | >50dB |
| Fokus | Automatski / Priručnik |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izloženost | Automatski / Priručnik |
| Video sučelja | HDMI, USB3. 0 C |
| Format kompresije video zapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Kontrolni protokol | Visca / Pelco-D / Pelco-P; Brzina prijenosa: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Zakretanje pan / naginjanje | ± 175 stepeni, -90 stepen -+90 stepen |
| Brzina upravljanja panjom | 0 1 -80 stepen / sec |
| Brzina kontrole na nagiba | 0 1 -60 stepen / sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Operativni sistemi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC-u.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2. 0 A (max.) |
| Potrošnja energije | 13W (maks.) |
| Temperatura pohrane | -20 Stupanj do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% {1}}% RH |
| Radna temperatura | 0 Stupanj do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% {1}}% RH |
| Dimenzija (w * h * d) | 171,6 * 192,6 * 171,6 mm / 260 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg / 2,05kg (neto / bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabl; 1 x adapter za napajanje; 1x IR daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 x ručni |
| MFG. Garancija | 3 godine standardnih dijelova i radne garancije |
Popularni tagovi: USB HDMI sala za sastanke Camera 11x optički zum, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini









