High Definition video kamera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Detalji o proizvodu
Model NO .: TEVO-V1080
Tip: Video konferencijski sistem
Video: Video
Zaštitni znak: Tenveo
Specifikacija: CE, FCC, RoHS
Porijekla: Shenzhen
1 TEVO-V1080 je Fiksni fokus, posebno pogodan za mala i srednja sala za konferencije, učionica i sl
2 On također može pružiti savršenu kvalitetu slike u niskoj osvjetljenje okruženju, posebno pogodan za rasvjetu opću situaciju.
3 Maksimalna rezolucija može doći do 1920 * 1080 frekvencija max izlazna okvir može postići 30f / s, garantiraju visoke definicije, u isto vrijeme, također mogu zadovoljiti potražnju za fluentnost slike.
4 Signal-šum video kamera izravno utjecati kod efikasnosti kompresije slika visoke definicije video konferencije televizije terminala. U TEVO-V1080 primijeniti nosie algoritam za smanjenje na osnovu procjene kretanja, koristeći novu generaciju senzora buke, učinkovito smanjiti buku.
5 Tevo-108 koristi najnaprednije CMOS senzor u industriji koja može podržati WDR (široki dinamički raspon), mogu jasno snimiti slikanje sve scene pod jakim svijetlih i tamnih kontrasta životne sredine, kao što je pozadinsko osvjetljenje.
6 Tevo 1080 pružaju VISCA, PELCO-D
7 Infracrveni daljinski upravljač mogućnost prijenosa signala. Tevo-1080 može biti u mogućnosti primiti osim svoj zaseban signal daljinskog upravljača, također mogu dobiti signala daljinskog upravljača od korisnika, poslati signal na video konferencije terminala throuth je VISCA u luci.
| specifikacija proizvoda | |
| video format | 1080p / |
| broj bauda | 9600 / 4800bps |
| Tip senzora | CMOS, 1 / 2.7inch |
| senzor piksela | 2.1million |
| video izlaz | USB2.0 |
| sistem signala | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| kontrola terminal | USB, RS232C, RS485 (Bidirectional) |
| white balance | Auto / Manual |
| kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | podrška |
| broj bauda | 9600 / 4800bps |
| Pan brzina kretanja | 1-280 ° / S |
| S brzina kretanja | 1-100 ° / S |
| Pan opseg pokreta | 360 ° |
| Pan skeniranje automatski | podrška |
| granica scan | 0-35 ° |
| Daljinski upravljač | IR Bežični daljinski upravljač P / T |
| tip protokola | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| napajanje | DC12V / 2.0A |
| disipacija snage | 12W |
| veličina | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (prije / poslije pakovanje) |
| boja | Silver & crna |
| težina | 600g / 1.66kg (prije / poslije pakovanje) |
| radna temperatura | 0-50 ℃ |
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Novogradnja tech, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





