Full HD 1080p USB video konferencije kamere za Meeting Room (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Boja: Srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela
Signal System: 1080p / 30 720p / 30
Camera Control Sučelje RS-232C / RS-422
Transportno pakovanje: webcam optički zum Boja okvira sa PE pjena, Strong Carton međunarodni standard pakiranja
Porijeklo: Kina
Tip: Video konferencijski sistem
Komunikacija: Wired
Senzor: 1 / 2.8 "Exmorcmos
Objektiv: 10 x optički
Ugrađeni Video izlaz: USB 2.0
Zaštitni znak: Tenveo
Specifikacija: CE, FC, ISO9001: 2008
Pregled proizvoda:
TENVEO kombinira 1080P visoke digitalni video izlaz sa praktičnost tradicije USB 2.0, pruža idealne video konferencija rješenje za marketing. USB 2.0 video konferencije kamera, sa CMOS boja senzor 2.1 MP, izlaz visoke rezolucije kvalitetu slike slika koja stiže do 1080p / 30 i 720p / 30. Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje, za sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom daljinski velike brzine kontrola komunikacije rad, multifunkcionalni postavka PTZ.
Primjena Field:
TENVEO USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža idealno prilagođeno rješenje za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, daljinski medicinske i internet komunikacije i tako dalje, od otvorenog radnog prostora privatnim poslovnog prostora i sala za konferencije.
Karakteristike proizvoda:
1. Usvajanje 2.1 MP efektivnih piksela, 1 / 2.8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: 1080p / 30 720P / 30
3. USB 2.0 sučelje, jednostavnu instalaciju i rad
4. USB2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i ZOOM
5. Međunarodno pionirski ultra-tihe tehnologijom motora, što PTZ okrenuti tiho
6. 64 preseta i 255 adresa kaskade proširenje protokola
7. Domaći Inicijativa VISCA i PELCO P / D protokol automatski identifikaciju tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili meni
8. Original dizajniran auto flip tehnologija (desktop / plafon instalacija)
Tehnologija Parametri:
| M ODEL | TEVO-HD9620 |
| senzor | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| video Format | 1080p30, 720p30 |
| ZOOM | 20 x optički 12x digitalni zum |
| Vidno polje | 355 ° |
| fokus | Auto / Manual |
| Min. osvjetljavanje | 0.25lux na F1.2 |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50dB |
| Electronic Shutter | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Digital Noise Reduction | / |
| Naknada back-light | Uključeno isključeno |
| Preset | 64 |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-485 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| Radna temperatura | 0-50 |
| moć | DC12V |
| Potrošnja energije | 12W |
| težina | 1.4kg |
Naše usluge:
1, 2years garancije
2, OEM usluge
3, brza isporuka (2 dana nakon zaprimljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljiv
TENCEO Industrial Co., Ltd je osnovana 2002. godine, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikat. Mi se obavezujemo za opskrbu hi-tech, visoke kvalitete i humanizovane video konferencije rješenja. OEM je dostupna.
Nadam se da sarađuje sa tobom!
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Novogradnja tech, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

