Bluetooth konferencijski mikrofon zvučnik
Model br .:tevo{{1} funds
* USB / Bluetooth / bežični / 3,5 mm priključak
* Izgrađen u 8 visokih vjernosti Omniditercyclacijski mikrofoni
* 6M polumjer za preuzimanje glasa
* 8000mAh baterija
* 2 Dostupne su ekspanzijske MIC-ove (3 metra radijusa za povezivanje glasa)
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tevo - M6B Bluetooth konferencija za mikrofon zvučnik
Za male do srednjeg konferencije Zum

8x 36o stepen pametnog mikrofona, polumjera 6M glasovnog preuzimanja
Tevo - M6B konferencija Bluetooth zvučnik, sa izgrađenim - u 80 stupnjevim svemirskim mikrofonima, snima zvuk iz svih smjerova i sa izgrađenim glasnim zvučnikom, pruža jasan kvalitet glasa, omogućujući sudionicima da se jasnije čuvaju tokom sastanka.
8000mAh baterija
8000mAh baterija većeg kapaciteta podržava 13 sati poziva na poziv, što može zadržati vaš sve - dan sastanka na jednom punjenju.


USB, Bluetooth, bežična dongle veza
USB, Bluetooth, bežični dongle i Aux 4 načina priključaka na pametne telefone, računar, laptop i druge uređaje. Bez obzira da li ste kod kuće ili na poslovnom putovanju, ovaj profesionalni Bluetooth konferencijski prevoznik je uvijek posvećen da vam pomogne da shvatite dugačko - Pozivi na daljinu i visok - kvalitetne pozive, čineći konferenciju ili poslovne sastanke lakše!
Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilan je s bilo kojim softverom za video konferencije i usluge u oblaku.

| Model br. | Tevo - M6B USB / Bluetooth zvučnik |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterija | 8000mAh (izgrađeno - u litijumskoj bateriji); Vrijeme muzike (do 13 sati); Vrijeme najbržeg punjenja: 3 sata; Redovno punjenje vremena: 6 sati (Podrška PD2.0 / 3.0 punjenje, s maksimalnom napajanjem do 18W) |
| Vrsta veze | USB / Bluetooth / bežični / 3,5 mm priključak (Daisy - lanac verzija ima 2x3,5 mm priključak) |
| Veličina sala za sastanke | 15-30㎡ |
| Sastanak sa | Do 15 polaznika |
| Domet | 6 metara (19,68 stopa) |
| Mics | Izgrađen u 8x mics |
| Tip mikrofona | Omni - Usmjeravanje (raspon od 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost mikrofona | -38db |
| Smanjenje buke | Da |
| Puni dupleks audio | Da |
| AEC | Da |
| Raspon frekvencije | 100Hz do 20khz |
| Govornik | 5W / 110dB |
| Sučelje | 1 x tip - C, 1x 3,5 mm audio port, 2x3,5 mm port za proširenje MICS |
| Sistemski zahtevi | Windows 7/8/10 ili iznad, makosi 10,7 ili više, hrom OS V29.01547 ili više |
| Podrška za aplikaciju | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timovi, Hangouts, Obs, XSplit itd. |
| Radna temperatura | -10 stepena -+45 stepen |
| Temperatura skladištenja | -10 stepena -+45 stepen |
| Vlažnost skladištenja | 20%- 90% RH (bez kondenzacije) |
| Radna vlaga | 20%- 80% RH (bez kondenzacije) |
| Napajanje | 5V / 3A ili 9V / 2A |
| Veličina proizvoda | 143mm * 143mm * 75mm / 261 * 191 * 126mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1.02kg /1.67kg(net / bruto težina 带扩展麦) (uključeno proširenje MICS) |
Popularni tagovi: Bluetooth konferencijski mikrofon zvučnik, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini












