Konferencijski mikrofon zvučnik za veliku konferencijsko zumiranje Omniditer Chanction Daisy Lanac
Model: Tevo - m5bex
* Spojite dva zvučna aplikacija sa 3,5 mm audio kablom
* Dva zvučnika takođe se mogu koristiti zasebno
* 8 Profesionalni MICS nizovi za postizanje 360 stupnjeva Omni - Smerni zvuk, maksimalni audio radijus može biti do 12m × 15m (39.37ft × 49.2ft)
* Pokretna kancelarija: izgrađena - u punjivoj bateriji od 8000omh sa do 17 sati muzičkom vremenu
* Napredna DSP tehnologija, puni otkaz dupleksa eho
* Bluetooth, bežični dongle, USB veza, jednostavan za upotrebu: povezuje se za nekoliko sekundi na laptop, pametni telefon i tablet.
* LED indikatori
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo M5BEX Omniditer Charctional Daisy lančani konferencijski mikrofon zvučnik za velike zum konferencije




| Model br. | Tevo - M5B - Ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterija | 8000mAh (izgrađeno - u litijumskoj bateriji); Muzičko vrijeme (do 17 sati); Život baterije (poziv) do 27 sati; Vrijeme najbržeg punjenja: 3 sata; Redovno punjenje vremena: 6 sati (Podrška PD2.0 / 3.0 punjenje, s maksimalnom napajanjem do 18W) |
| Vrsta veze | USB / Bluetooth / bežični / 3,5 mm priključak (Daisy - lanac verzija ima 2x3,5 mm priključak) |
| Veličina sala za sastanke za pojedinačni spikerfon | 15-30㎡ |
| Veličina sala za sastanke za zvučni telefon daisy lanca | 30-60㎡ |
| Sastanak sa jednim zvučnikom | Do 15 polaznika |
| Sastanak sa daisy lanca zvučnika | Do 20-30 polaznika |
| Raspon pikata za jedan zvučnik | 6 metara (19,68 stopa) |
| Raspon preuzimanja za zvučni telefon daisy lanca | 12 metara (39,37 stopa) |
| Mics | 4x analogni silikonski mac |
| Tip mikrofona | Omni - Usmjeravanje (raspon od 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost mikrofona | -38db |
| Jačina zvučnika | 120db |
| Snr | 62db |
| Smanjenje buke | Da |
| Puni dupleks audio | Da |
| AEC | Da |
| Raspon frekvencije | 100Hz do 20khz |
| Govornik | 5W / 120dB |
| Sučelje | 1 x tip - c, 1 x 3,5 mm lanac lanac, 1 x 3,5 mm audio port |
| Sistemski zahtevi | Windows 7/8/10 ili iznad, makosi 10,7 ili više, hrom OS V29.01547 ili više |
| Podrška za aplikaciju | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timovi, Hangouts, Obs, XSplit itd. |
| Radna temperatura | -10 stepena -+50 stepen |
| Temperatura skladištenja | -10 stepena -+45 stepen |
| Vlažnost skladištenja | 20%- 90% RH (bez kondenzacije) |
| Radna vlaga | 20%- 80% RH (bez kondenzacije) |
| Napajanje | 5V / 3A ili 9V / 2A |
| 1 Jedinica veličine | Ø180mm × 37.4mm |
| 2 veličine jedinica | 220 × 208 × 133 mm (nakon pakiranja) |
| Težina 2 jedinice | 2 * 0,62kg / 1,6kg (neto / bruto težina) |
| Lista pakiranja | 2 * Bluetooth zvučnik, 1 * USB kabl, 1 * 3,5 mm Daisy lančani kabel, 1 * bežični dongle, 1 * OTG adapter, 1 * korisnički priručnik |
Popularni tagovi: Konferencijski mikrofon zvučnik za veliku konferencijsko zumiranje Omniditer Chanction Lanac, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini










