Mikrofon konferencijske sobe
Daisy Chain Bluetooth spikerfon;
Full-Duplex Audio i 360 stepeni mikrofonski niz;
Ugrađeni AI glasovni algoritam i tehnologija za automatsko podešavanje;
Opremljen sa 4 MEMS digitalna višesmjerna mikrofona visoke osjetljivosti;
Lako priključite i igrajte uz Bluetooth, USB i mini priključak na mobilne uređaje;
Funkcije prilagođene korisniku, uključujući dugme za isključivanje mikrofona, kontrolu poziva i jačine zvuka;
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TEVO-NA200B Novi dolazak Daisy Chain Bluetooth spikerfon USB2.0 Bluetooth spikerfon za konferencijsku salu
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth spikerfon može proširiti vaše prostore za sastanke.
Sa ugrađenim AI glasovnim algoritmom i tehnologijom automatskog podešavanja, TEVO-NA200B može automatski podesiti jačinu zvuka kako bi optimizirao vlastiti balans jačine zvuka.
Full-Duplex Audio i mikrofonski niz od 360 stepeni, TEVO-NA200B zvučnik bi mogao podržati dvostruki razgovor. Opremljen je sa 4 MEMS digitalna omnidirekciona mikrofona visoke osjetljivosti kako bi se osiguralo da se svi čuju tokom telekonferencije.
NA200B prijenosni spikerfon kompatibilan je sa svim popularnim uređajima, softverom, aplikacijama itd. Uz tehnologiju formiranja snopa, NA200B može precizno identificirati poziciju zvučnika.
Možete uživati u sastancima kod kuće, u kancelariji ili tokom putovanja.

Ključne karakteristike TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth spikerfon;
Full-Duplex Audio i 360 stepeni mikrofonski niz;
Ugrađeni AI glasovni algoritam i tehnologija za automatsko podešavanje;
Opremljen sa 4 MEMS digitalna višesmjerna mikrofona visoke osjetljivosti;
Lako priključite i igrajte uz Bluetooth, USB i mini priključak na mobilne uređaje;
Funkcije prilagođene korisniku, uključujući dugme za isključivanje mikrofona, kontrolu poziva i jačine zvuka;
Sa tehnologijom formiranja zraka, NA200B može precizno identificirati poziciju zvučnika.
Više detalja o proizvodu TEVO-NA200B:
Idealno za male i srednje prostore za sastanke
Tevo-NA200B Bluetooth spikerfon osigurava da se svi čuju tokom konferencijskih poziva,
čineći vaš sastanak efikasnijim.

Full-Duplex Audio i 360 stepeni mikrofonski niz
Ugrađena 4 omnidirekciona mikrofona za formiranje 360-stepeni omni-direkcionog hvatanja zvuka,
pogodan za salu za sastanke od 20 kvadratnih metara i podržava sastanke uživo sa manje od 10 ljudi.

Dugo vrijeme pripravnosti
Ugrađena baterija velikog kapaciteta od 5200mA omogućava da spikerfon ima dugo vrijeme razgovora
(9h radnog vremena pri maksimalnoj jačini zvuka i 90 dana u stanju pripravnosti).

Bluetooth zvučnik za softphone:
5m opsega za prijem glasa, izuzetno inča i kristalno čist kvalitet glasa za srednje velike konferencijske sastanke;

Vodootporna površina
Vodootporna površina u potpunosti štiti od prašine i vode;

Prenosiv i solidan dizajn:
Pogodno je raditi sa TENVEO NA200B u svom domu, uredu, na otvorenom svuda po želji.

Lako kao Plug and Play:
Nije potreban IT. Podešavanje i upotreba ovih Bluetooth zvučnika je laka, samo se povežite i uključite;
Kompatibilan sa svim vodećim UC platformama.

Može spojiti 1 kom ekspanzionih spikerfona (preko RJ45 kabla) i povećati udaljenost do 10m.
Zvučnik za proširenje je opcija.

Molimo kontaktirajte nas ako ste zainteresovani za Daisy Chain Bluetooth spikerfon USB2.0 za konferencijsku salu TEVO-NA200B.
Tehničke specifikacije:
| Model | TEVO-NA200B |
| Soba za sastanke | 20-40m2 |
| Domet preuzimanja | 5 metara |
| Frekvencijski odziv mikrofona | 100Hz-22KHz |
| Ugrađen mikrofon | 4 |
| bluetooth | √ |
| Max output | 85dB |
| Frekvencijski odziv zvučnika: | 100Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Prigušivanje buke | √ |
| Automatska kontrola pojačanja | √ |
| Napajanje: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Radna temperatura | 0 stepen -50 stepen (radno stanje) |
| Vlažnost | 20 posto -85 posto |
| OS podrška | Windows / Android / iOS / Linux |
| Dodaci | 1x konferencijski spikerfon ; 1x Garantni list |
| Interfejs | 1x tip-B interfejs; 1x RJ45 mrežni interfejs; 1x Line In/Line Out interfejs |
| Napajanje | Napajanje preko USB-a (5v/500mA), ugrađena litijumska baterija od 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Dodajte: B{0}} sprat, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, Kina
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: uživo:956467630_1
Web stranica: www.tenveo-video-conference.com
Popularni tagovi: mikrofon za konferencijsku salu, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini








