Konferencija Mikrofonske rešenja Superiorni zvuk za vaš sastanak
Model br.tevo - m5bpro
6m 360 stepeni radio
USB / Bluetooth / bežična veza
Izgradio - u visokoj - svesti, sve - pokazuje da ima 360 stepeni audio preuzimanje preko 6m
Otkazivanje i smanjenje buke
Kompatibilan sa svim vodećim UC platformom
Savršeno za PC, pametni telefon ili tablet
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo Magicall M5BPRO je premium bežični konferencijski zvučnik izgrađen za moderne sastanke.
Sadrži USB, Bluetooth 5.0 i bežične priključke dongle, mikrofona od 8 - i 5W ultra jasan zvučnik za 360 stupnjeva glasovnog pića do 6 metara.

Sa baterijom od 8000mAh, smanjenjem buke i potpunom dupleks tehnologijom, vaši razgovori ostaju prirodni, jasni i neprekinuti. Intuitivni LED indikatori i univerzalna kompatibilnost čine M5BPRO savršen izbor za poslovne sastanke, daljinski rad i hibridne konferencije.

PC mikrofon zvučnika Poslovna konferencija USB zvučnik za Skype

Jednostavne glavne karakteristike:
6m 360 stepeni radio
USB na PC, Bluetooth na mobilni telefon i jastučić, bežični na PC
Izgradio - u visokoj - vernost sve - pokazuju da prenosi 360 stepeni preko 6 m
Otkazivanje i smanjenje buke
Kompatibilan sa svim vodećim UC platformom
Savršeno za PC, pametni telefon ili tablet
Kontaktirajte nas:
Sz tenveo video tehnologija co, .ltd
Dodaj: B-8To kat, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang zajednica, Longhua Dist., Shenzhen, Kina
Email: Sales09@tenveo.com
Tel / Wechat: +86 135 5233 5495
Whatsapp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Web stranica:www.tenveo - Video - Conference.com
| Tevo - M5B PRO | |
| Naziv predmeta | USB / Bluetooth zvučnik (kaskada nije opcionalna) |
| Model br. | M5B PRO |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterija | 8000mAh (izgrađeno - u litijumskoj bateriji); Vrijeme muzike (do 18 sati); Vrijeme najbržeg punjenja: 3,5 sata; Vrijeme punjenja: 7 sati (podrška PD2.0 / 3.0 punjenje, s maksimalnom snagom do 18W) |
| Vrsta veze | USB / Bluetooth / Wireless |
| Veličina sala za sastanke za pojedinačni spikerfon | 15-30㎡ |
| Sastanak sa jednim zvučnikom | Do 15 polaznika |
| Domet | 6 metara |
| Mics | 8x analogni silikonski mics nizovi |
| Tip mikrofona | Omni - Usmjeravanje (raspon od 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost mikrofona | -38db |
| Jačina zvučnika | 120db |
| Snr | 62db |
| Smanjenje buke | Da |
| Puni dupleks audio | Da |
| AEC | Da |
| Raspon frekvencije | 100Hz do 20khz |
| Govornik | 5W / 120dB |
| Sučelje | 1 x tip - C, |
| Sistemski zahtevi | Windows 7/8/10 ili iznad, makosi 10,7 ili više, hrom OS V29.01547 ili više |
| Podrška za aplikaciju | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timovi, Hangouts, Obs, XSplit itd. |
| Radna temperatura | 0 stepena -+45 stepen |
| Temperatura skladištenja | -10 stepena -+45 stepen |
| Vlažnost skladištenja | 20%- 90% RH (bez kondenzacije) |
| Radna vlaga | 20%- 80% RH (bez kondenzacije) |
| Napajanje | 5V / 3A ili 9V / 2A |
| Veličina proizvoda | 180mm * 180mm * 35.4mm / 220 * 108 * 83mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 0,61kg /0,95 kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: Konferencija Mikrofonske rešenja Superior audio za vaš sastanak, Kina, proizvođači, veleprodaja, cena, niska cena, proizvedena u Kini
Moglo bi vam se i svidjeti
-

USB bežični Bluetooth konferencijski spikerfon
-

3X USB video konferencijska kamera za poslovne sastanke
-

Priključite i reproducirajte konferencijski zvučnik ...
-

PTZ 20x optički zum video kamera za prijenos uživo A...
-

USB3.0 Omnidirectional mikrofoni
-

Bežični USB mikrofon sa 4x MICS i 360 stepeni prebac...








