
USB web kamere za konferencijsku salu
1. USB3.0 Video izlaz
2. 1 / 2,8 '4K UHD CMOS senzor
3. 8 Mega piksel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ sa 5x digitalnim zumom
6. Izgrađen - u mikrofonima i zvučniku (VA300B)
7. Dodavanje 1 proširenja mikrofona preko USB - luka (VA300B)
8. 5 M domet glasa, 120 stepeni Fov
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo High - Kvaliteta sve u jednoj USB web kameru za konferencijsku salu

| Model | Tevo - VA300B |
| Senzor | Sony IMX415 |
| Efikasan piksel | 8.29mega piksela |
| Video izlaz piksela | 3840 x 2160 @ 30fps, 2560 x 1440 @ 30fps, 1920 x 1080 @ 30fps itd |
| Digitalni zum | 5x |
| Vidno polje | 118,8 stepen (d), 109,9 stepeni (h), 74,6 stepen (V) |
| DNR | 2D i 3D DNR |
| Kodiranje | Yuv, mjpg |
| EPTZ | Podrška |
| AI funkcija | Podrška |
| Izgrađen - u mikrofon | NTSC / PAL |
| Unaprijed postavljen položaj | 2 |
| Raspon glasovnog preuzimanja | 5mera |
| Izgrađen - u zvučniku | 1 |
| Napajanje | Tip - C / 12V adapter za napajanje |
| Ulazni napon | 12V ili 5V |
| Daljinski upravljač | Da |
| Podrška za aplikaciju | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timovi, Hangouts, Obs i XSplit itd. |
| Sistemski zahtevi | Windows 7/8/10 ili iznad, makosi 10,7 ili više, hrom OS V29.01547 ili više |
| Radna temperatura | 0 stepena -- 50 stepen |
| Temperatura skladištenja | 0 stepena -- 60 stepen |
| Radna vlaga | 20 ~ 85% RH |
| Veličina proizvoda | 210 * 58 * 50mm / 263 * 136 * 80mm ((prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 0,25kg / 0,6kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: USB web kamere za konferencijsku salu, Kinu, proizvođače, veleprodaju, cijenu, nisku cijenu, izrađenu u Kini





