12x zum 4k video konferencija kamera sa HDMI USB POE NDI
Model br .:tevo{{1} ICTVL12U NDI
* 12x optički zum
* Sony imx 415 1 / 2.8 "CMOS senzor, 8,29 mega piksela
* UHD4K Kvaliteta slike, ugao širokog prikaza
* HDMI USB, RJ45 video izlaz (podrška POE i IP streaming)
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR za najbolji kvalitet videa u različitim uvjetima osvjetljenja
* Preset: 10 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
* Podrška Visci, Pelco - P, i Pelco - D Protokol, RS232 / RS485 / IP / IR daljinski upravljač
* Mrežni protokol: NDI|HX2, SRT, TCP / IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast itd.
* Podržite plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
* Podrška POE / NDI: Može napajati, upravljati, postaviti i pregledati video preko jednog Ethernet kabla.
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod

VL12U 4K kamera opremljena je POE, USB3.0, Sony senzorom, uistinu 4K objektivu, 12x optičkim zum i ultra - HD sistemu slike. Omogućava oštar video, izvanrednu boju i izuzetnu optičku tačnost. Njegova izgrađena - u al tehnologiji optimizira balans lagane da bi naglasio lica i čine prirodne - tonove kože čak i u uvjetima zamućenja ili pozadinskog osvjetljenja. Pored toga, 12x optički zum sa 70,82 stupnjeva širok horizontalni kut omogućava lako zadovoljiti potrebe srednjeg do velike sobe - sastanke veličine.





| Model br. | VL12U NDI |
| Senzor slike | Sony imx 415 1 / 2,8 "CMOS |
| Efikasni pikseli | 8.29MP, 16: 9 |
| Video format | HDMI (4kp @ 30 / 25fps, 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps); USB3.0 (3840 * 2160p @ 30fps, 2560 * 1440p @ 30fps, 1920 * 1080p @ 30fps, 1280 * 720p @ 30fps, 640 * 480p @ 30fps; yuy2 / nv12 / h.264 / h.265 / mjpg) |
| Optički zum | 12x zum |
| Objektiv | f =3.9-46.8 Mm |
| Otvor blende | F1.6-F2.8 |
| Horizontalni ugao | 70.82 stepena (W) -6,48 stepen (t) |
| Vertikalni ugao | 47,72 stepena (W) -73,66 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | 78,58 stepeni (W) -7,42 stepen (t) |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Snr | >50dB |
| Fokus | Automatski / Priručnik |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izloženost | Automatski / Priručnik |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Format kompresije videozapisa | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Lan | 10m / 100m adaptivni Ethernet port; Podrška POE IEEE802.3AF |
| Mrežni protokol | NDI|HX2, RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; Podrška visku preko IP-a |
| Kontrolni protokol | Viska / pelco - d / pelco - p; Brzina prijenosa: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Zakretanje pan / naginjanje | ± 175 stepena, -90 stepen-+90 Stupanj |
| Brzina upravljanja panjom | 0.1 -80 Stupanj / sec |
| Brzina kontrole na nagiba | 0.1 -60 Stupanj / sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Operativni sistemi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC-u.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (maks.) |
| Potrošnja energije | 13W (maks.) |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stepena do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w * h * d) | 171,6 * 192,6 * 171,6 mm / 260 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg / 2,05kg (neto / bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabl; 1 x adapter za napajanje; 1x IR daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 x ručni |
| MFG. Garancija | 3 godine standardnih dijelova i radne garancije |
Popularni tagovi: 12x Zoom 4K video konferencija sa HDMI USB POE NDI, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Najbolja video web kamera sa 4K 30FP za Skype i vide...
-

4K USB 2.0 PTZ kamera za video konferencije IR dalji...
-

4k kamera za video konferencije Tele - rješenje za s...
-

FHD 4K web kamera sa izgrađenim - u mikrofonu za Skype
-

4x zum EPTZ web kamera USB2.0 Video izlaz za video k...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Konferencija Webcam USB za VMI...






