
20x optički zum sa 4K60FP-om za konferenciju ili streaming kameru uživo
Model: Tevo - VHD1080Pro
Kamera s nagibom fiksne fokusa
Sleek i inteligentan dizajn
Plug & Play USB2.0 Povezivanje
Crystal Clear HD1080P kvaliteta slike
Precizan, gladak i tih PTZ pokret
Preset: 9 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
1 / 2,7 inčni visokokvalitetni, 8MP (16: 9) CMOS senzor
Vrhunska kvaliteta sa punim staklenim objektivim materijalom138 diplome široko polje bez distorzije
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
20x optički zum sa 4K60FP-om za konferenciju ili streaming kameru uživo
* Tenveo UV620A ultra je profesionalni 4k @ 60fps PTZ CMOS senzor koji snima ultra {- Sharp UHD video sa živim bojama, poboljšanom stanju svjetlosnog svjetla i širokog dinamičkog raspona (WDR).
* Njegova 20x optički zum sa 16x digitalnim produžetkom pruža besprijekornu fleksibilnost uokvirivanja, dok 66,6 diplomira široko polje ima velike prostore.
* Sa al - za praćenje Humanoida, podrške za POE i punu NDI i Dante AV - h, UV620A Ultra omogućava visok - Kvalitet, nizak - savršen za profesionalnu proizvodnju uživo, emitovanje, video produkcija i AV aplikacije.

Multi - podrška sučeljaUSB + HDMI + SDI + LAN sa punim NDI®HX2i POE - Ultimate fleksibilnost povezivanja

UV620A ultra pruža ultra - nisku latenost (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Sa potpunom kompatibilnošću preko DANte ekosustava -, uključujući Dante Controller za pravo - Menadžer za vremenski menadžer, Dante Domain menadžer za direktoru za sigurnu preduzeću, a kamera se može bezbrižno integrirati u profesionalne tokove za IP Media.

Tenveo UV620A ultra zapošljava napredne algoritme dubokog učenja sa humanoidnim otkrivanjem za pružanje profesionalnog učinka praćenja -.
Njegov AL procesor omogućava preciznost unapređenja sa automatskim podešavanjem sastava na osnovu stanja predmeta i količine, dok adaptivno praćenje osigurava glatku potragu za premještanjem predmeta inteligentnim predviđanjem brzine.
Uz svijest scena za automatsko izbjegavanje opstrukcije, ovo inteligentno rješenje za praćenje održava konzistentno fokusiranje i optimalno uokvirivanje čak i u dinamičnim, višestrukim sredstvima za subjekte.

Tenveo dizajnira, alat, izravno i prodaje proizvode video konferencija.
Pružamo OEM i ODM za naše kupce!
Parametri proizvoda:
| Model br. | Tevo - UV620A ultra |
| Kamera | |
| Senzor | 1/1.8'' |
| Efikasni pikseli | 8,42mp |
| Video signali | HDMI: 4kp60, 4kp59.94, 4kp50, 4kp30, 4kp25, 4kp29.97, 1080p60, 1080p50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p59.94, 1080i59,97, 720p60, 720p59.94; 3g - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080I60, 1080I50, 1080i59,94; 720p60, 720p59.94; |
| Zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Otvor blende | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontalni ugao | 59,6 stepen ~ 3,5 stepen |
| Vertikalni ugao | 35,7 stepen ~ 2,0 stepen |
| Dijagonalni ugao | 66,6 stepen ~ 4,0 stepen |
| Digitalni zum | 16X |
| Video izlaz | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Kontrolno sučelje | RS232, RS485, USB, neto |
| Zatvarač | 1/30s ~ 1/10000s |
| Balans bijele boje | Automatski, unutarnji, vanjski, jedan guranje, ručni, var |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Digitalna smanjenja buke | 3D digitalno smanjenje buke |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - P |
| USB protokol | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | Veći ili jednak 55db |
| Horizontalna rotacija | 350 stepeni (± 175 stepeni) 0,1 stepen / S-100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 180 stepeni (± 90 stepeni) 0,1 stepen / S-80 stepen / s |
| H & V flip | Podrška |
| Image Freeze | Podrška |
| Poe | Podrška |
| Broj unaprijed postavljenog | 255 |
| Unaprijed postavljena tačnost | 0,1 stepen |
| IPC funkcije (IP kamera) | |
| Format video kodiranja | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Video stream | Glavni tok, podnamjer |
| Glavna rezolucija streama | 3840x2160,1920x1080,1280x720, itd. |
| Rezolucija podneske struje | 720x480,320x240, itd. |
| Brzina bita | 32kbps ~ 20480kbps |
| Vrsta brzine bita | Promjenjiva brzina, fiksna stopa |
| Brzina kadrova | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresija audio | AAC, G711A |
| Audio bita stopa | 96kbps, 128kbps |
| Mrežni protokol | Dante Av {- H, NDI|HX2, SRT, TCP / IP, http, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, GB / T28181, Multicast; Podrška puna ND |
| Ulazno / izlazno sučelje | |
| HD izlaz | 1xhdmi 1x3G- SDI: BNC tip, 800MVP- P, 75ω, uz SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xRJ45: 10m / 100m / 1000m Ethernet sučelje |
| Audio interfejs | 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija u 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija |
| USB | 1xUSB2.0: Upišite a |
| Komunikacijsko sučelje | 1xRS232 u: 8pin min din, max udaljenost: 30m, protokol: viska / pelco - d / pelco - p 1xRS232 OUT: 8pin min din, maksimalna udaljenost: 30m, protokol: Visca Network Koristite samo 1XRS485: 2pin Phoenix port, max Udaljenost: 1200m, protokol: viska / pelco - D / Pelco - P |
| Priključak za napajanje | Jeita tip (DC u 12V) |
| Generička specifikacija | |
| Napajanje | DC 12V / 2A (max) |
| Potrošnja energije | 24W (maks.) |
| Radna temperatura | 0 stepen ~ 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 156.1 * 176.4 * 175.3mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,51kg / 2,6kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: 20x optički zum sa 4K60FP-om za konferenciju ili prehrambenu kameru uživo, Kinu, proizvođače, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini






