Kancelarijska oprema Konferencijski sistem PTZ kamera sa 12x optičkim zumom sve u jednom
*. UHD video kamera, čvorište i spikerfon u radijusu od 9 metara
*. HD 1080p video sa autofokusom, 12x zum objektiv. 4K rezolucija
*. Pokrenite video sastanke uz plug & play USB vezu sa laptopom
*. Kompatibilan sa Mac i PC. Sistemski zahtjevi: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili noviji.
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. je poznat kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, sada vas srdačno pozdravljamo u veleprodajnom CE odobrenom konferencijskom sistemu kancelarijske opreme sa 12x optičkim zumom ptz kamera sve u jednom po niskoj cijeni iz naše fabrike. Uz pomoć napredne opreme i tehnologije, možemo vam osigurati visok kvalitet i dobre performanse naše opreme. Kontaktirajte nas za cjenik i OEM&ODM uslugu.
Kancelarijska oprema Konferencijski sistem PTZ kamera sa optičkim zumom od 12x i 9 metara dometa za prijem glasa
1. Kompletna audio/video konferencijska grupa za srednje do velike sobe: UHD video kamera, spikerfon i čvorište.
2. Kompaktan i elegantan dizajn koji se uklapa u većinu scenarija.
3. Vrhunski spikerfon, Plug & play HD audio omogućava svima oko konferencijskog stola da čuju i da ih se jasno čuje
4. Jednostavne i dobre video konferencije: Pokrenite video sastanke uz plug & play USB vezu na laptop i odaberite softver za video konferencije
5. Video visoke definicije: HD 1080p video sa autofokusom, 12x zum objektiv. 4K rezolucija osigurava da vidite svaki detalj sobe za sastanke.
6. Kompatibilan sa Mac i PC. Sistemski zahtjevi: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili noviji.



Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilan sa Zoom, Skype za posao, Microsoft Lync (Timovi), Voovmeeting, CISCO WebEx i drugim softverom za konferencije.
Jednostavan za upotrebu
Podudaranje radnog sistema: ispravno radi u Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 i novijim. Samo priključite kameru putem USB kabla na uređaj koji želite da povežete.

| Broj modela | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Senzor slike ptz kamere | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Efektivni piksel |
8.29MP |
| Objektiv | f{0}}mm-46,8mm |
| Otvor blende | F1.6-2.8 |
| Video Format | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontal Angle | 70,82 stepeni (W)-6,48 stepeni (T) |
| Focus | Auto/Manual |
| Digitalno smanjenje šuma | 2D i 3D smanjenje šuma |
| Izloženost | Auto/Manual |
| Video interfejsi | HDMI, DP |
| Format video kompresije | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Control Protocol | VISCA/Pelco{0}}D/Pelco{1}}P |
| Baud Rate | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt rotacija | >±175 stepeni ,-90 stepeni -+90 stepeni |
| Pan Control Speed | 0.1 -80 stepen/sek |
| Brzina kontrole nagiba | 0,1-60 stepeni/sek |
| Preset Number | 255 predefinisanih od strane Pelco-D, 32 unapred podešenih od strane Pelco-P, 7 unapred podešenih od strane Visca (10 unapred podešenih pomoću daljinskog upravljača) |
| Poništavanje akustičnog eha (AEC) spikerfona | >65dB |
| Odziv spikerfona | 135Hz-20Hz |
| Opseg hvatanja spikerfona sa 2 mikrofona za proširenje | 9 metara |
| Interfejsi čvorišta | DP*2; Interfejs napajanja*1; USB tip-C*1 |
| Kablovi čvorišta | 3m USB kabl*1, 5m DP kabl*2 |
| Operativni sistemi | Windows 7 ili noviji; Android, Mac OS™ 10.10 ili noviji, Linux (potrebno za podršku UVC.) Kompatibilan sa Zoom, MS Teams, Skype i sl. |
| Dimenzija (Š*V*D) | Kamera: 171,6*192,6*171,6 mm; Speakerphone: Φ 180mm*37.4mm; Čvorište: 98*98*20m |
Popularni tagovi: kancelarijska oprema konferencijski sistem 12x optički zum ptz kamera sve u jednom, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini
Moglo bi vam se i svidjeti
-

20X zum jeftina youtuber kamera sa mikrofonima
-

Office 2K AI praćenje hd video kamera u boji
-

Tevo - VHD12U i Tevo - M3B HDMI USB kamera 12x zum P...
-

Full HD video konferencijska krajnja oprema
-

360 stupnjeva ultra HD 4K panoramska kamera za video...
-

Upoznajte baru 4k video zakonsku konferenciju Web ka...




