AI Auto za praćenje konferencija PTZ kamera NDI kamera 12x optički zum sa USB HDMI SDI RJ45
Model: Tevo - VHD612A NDI
* 12x optički zum podržava AI Auto - praćenje
* Crystal Clear HD1080P kvaliteta slike
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor, 2,07MP efikasni pikseli
* SDI, HDMI USB, RJ45 video izlaz (podrška POE i IP streaming)
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR za najbolji kvalitet videa u različitim uvjetima osvjetljenja
* Preset: 10 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
* Podrška Visci, Pelco - P, i Pelco - D Protokol, RS232 / RS485 / IP / IR daljinski upravljač
* Mrežni protokol: NDI|HX2, SRT, TCP / IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast itd.
* Podržite plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
* Podrška POE / NDI: Može napajati, upravljati, postaviti i pregledati video preko jednog Ethernet kabla.
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo nadograđeni NDI / SDI / LAN / HDMI / USB3.0 Ai - Praćenje 12x 1080p 60FPS PTZ kameru

Tenveo AI Auto praćenje NDI / 3G - SDI / HDMI / LAN / USB3.0 POE 12x optički zum + 8 x Digitalni zum FHD 1080p 60FPS PTZ kameruPosudjen je izbor za snimanje i strujanje crkvenih usluga, bogoslužje, vladine aktivnosti, sastanke, koncerte uživo, lansiranje proizvoda, studio streaming i emisije uživo.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 NDI PTZ live streaming kamera opremljena je 12x optičkim + 8 x digitalnim zum širokim kutnim objektivima koji doseže do 1080p 60FPS FHD video izlaz. Opremljen je CMOS senzorom od 1 / 2,8 ", u kombinaciji sa 2D i 3D tehnologijom za smanjenje buke i algoritam. Sa zvaničnom certifikatom NDI licence od strane Newtek-a, možete pristupiti ultra {- preciznom preciznom strujnom streamingu i PTZ kontrolu nad NDI protokolom.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 AI PTZ kamera sa automatskom praćenjem za praćenje automobila podržava praćenje ljudskog oblika na osnovu naprednog AI algoritma. Kroz prepoznavanje lica može precizno odrediti lokaciju ljudi, realizirati automatsko praćenje i automatsko odabir okvira. To ga čini idealnim za snimanje živih događaja, poput crkvenih usluga koje obožavaju događaje, sportske događaje, koncerte uživo, video produkcija ili velike konferencije.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo NDI PTZ kamera može se montirati na daljinu da se okreće od 350 stepeni (± 175 stepeni) horizontalno i 180 stepeni (± 90 stepeni) okomito na tačan, gladak i tihi način. Također podržava 10 postavki unaprijed postavljenih postavki putem daljinskog upravljača IR i dostupna je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ kamericu, naginjanje, zum i premjestiti se na prethodno postavljenu poziciju za zatvaranje - gore.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Opremljen je 3G- SDI, HDMI, USB3.0 i RJ45 sučeljima, ovaj PTZ live streaming kamera pruža fleksibilnost i svestranost kada je u pitanju povezivanje sa različitim uređajima i platformama. Poe (802.3AF) podržan. U međuvremenu, linijski interfejsi i linijski interfejsi mogu se povezati na audio uređaje, podržavajući simultano audio i video streaming (audio uređaj nije uključen). To ga čini kompatibilnim sa širokim spektrom uređaja i platformi, omogućavajući vam da ispunite sve vaše potrebe uživo.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 IP live streaming kamera može biti kompatibilna s trenutnim popularnim softverom za video / streaming, uključujući zumiranje, skype, youtube, webex, bluejeans, facebook, timove, obsce, Google susret i video zapis koji podržava NDI HX. Podržava Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili noviji. Streaming kamera također se široko koristi na internetskim kursevima, crkvenim emisijama uživo, tele - Medicina, studio streaming, visok - tehnička konferencija, veliki događaji itd.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 The PTZ live streaming kamere podržava radnu površinu, stativ, zidna ili stropna montaža (uključeni zidni i montažni vijci). A teveo nudi izvrsno nakon - prodajne usluge i uslugu tehničke podrške za životnu tehničku podršku (usluga nadogradnje firmvera itd.). Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvih pitanja, rado ćemo vam odgovoriti u roku od 24 sata i definitivno vam pružite zadovoljavajuće rješenje.
| Model br. | Tevo - VHD612A NDI |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Efikasni pikseli | 2,07mp |
| Video signali | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | 12x optički zum |
| Objektiv | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| Otvor blende | F1.8 ~ F2.8 |
| Horizontalni ugao | 70,2 stepena ~ 6.52 stepena |
| Vertikalni ugao | 42,6 stepen ~ 3,76 stepen |
| Dijagonalni ugao | 77,5 stepen ~ 7,53 stepena |
| Digitalni zum | 8X |
| Video izlaz | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Kontrolno sučelje | RS232, RS485, USB, neto |
| Zatvarač | 1/30s ~ 1/10000s |
| Balans bijele boje | Automatski, unutarnji, vanjski, jedan guranje, ručni, var |
| Kompenzacija pozadinskog osvjetljenja | Podrška |
| Digitalna smanjenja buke | 2D i 3D digitalno smanjenje buke |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - P |
| USB protokol | UVC 1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 350 stepeni (± 175 stepeni) 0,1 stepen / S-100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 180 stepeni (± 90 stepeni) 0,1 stepen / S-80 stepen S |
| H & V flip | Podrška |
| Image Freeze | Podrška |
| Poe | Podrška |
| Broj unaprijed postavljenog | 255 |
| Unaprijed postavljena tačnost | 0,1 stepen |
| IPC karakteristike | |
| Format video kodiranja | H.264 / H.265 / mjpg |
| Video stream | Glavni tok, podnamjer |
| Glavna rezolucija streama | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, itd. |
| Rezolucija podneske struje | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, itd. |
| Brzina bita | 32kbps ~ 102400kbps |
| Vrsta brzine bita | Promjenjiva brzina, fiksna stopa |
| Brzina kadrova | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresija audio | AAC |
| Audio bita stopa | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Mrežni protokol | NDI|HX2, SRT, TCP / IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast itd. |
| Ulazno / izlazno sučelje | |
| HD izlaz | 1xhdmi 1x3G- SDI: BNC tip, 800MVP- P, 75ω, uz SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xRJ45: 10m / 100m Ethernet sučelje, POE (802.3AF) |
| Audio interfejs | 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija u 1-CH: 3,5 mm audio sučelje, linija |
| USB | 1xUSB3.0: Tip B Ženski Jack |
| Komunikacijsko sučelje | 1xRS232 u: 8pin min din, max udaljenost: 30m, protokol: viska / pelco - d / pelco - p 1xRS232 OUT: 8pin min din, maksimalna udaljenost: 30m, protokol: Visca Network Koristite samo 1XRS485: 2pin Phoenix port, max Udaljenost: 1200m, protokol: viska / pelco - D / Pelco - P |
| Priključak za napajanje | Jeita tip (DC u 12V) |
| Generička specifikacija | |
| Napajanje | DC 12V / 2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 stepena do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura pohrane | -20 stepen do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 247,1 * 152 * 169,6 mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: AI Automatsko praćenje Konferencija PTZ kamera NDI kamera 12x optički zum sa USB HDMI SDI RJ45, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini




