HDMI Church Live Streaming PTZ kamere 20x optički zum
Model: TEVO-VHD20U
* 20x optički zum
* Dijagonalni ugao od 60 stepeni
* 1 / 2.8''Sony CMOS senzor
* 2,38 Mega piksel, 1080p @ 60fps
* HDMI USB video izlazi
* Precizan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stepeni, nagib: 180 stepeni)
* 2D i 3D NR
* Preset: 10 putem IR daljinskog postavke (256 Via RS232)
* Podrška Visca, Pelco-P i Pelco-D protokol, RS232 / RS485 / IP / IR daljinski upravljač
* Podržite plasman za radne površine, stropni nosač, zidni nosač i nosač stativa (okretni montažni)
* Kompatibilan je s najvjerljivijim softverom za video konferencije i platformu
- Fast Delivery
- Osiguranje kvaliteta
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo USB3. 0 / HDMI 20x optički zum FHD 1080p Crkveni streaming PTZ kamera

Nadogradite svoje virtualno iskustvo saradnje saTenveo USB3. 0 / HDMI 20X optički zum FHD 1080p 60FPS PTZ konferencijska kamera.Profesionalno rješenje za hvatanje zadivljujućih vizuala tokom video konferencija, crkvenih usluga, bogoslužnih događaja, grupnih treninga, sesija obrazovanja i live streaming.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Snimite svaki detalj i pružite imerzivno iskustvo s tenveo FHD 1080p 60FPS fotoaparatom za konferencijsku salu. Sa svojim 20x optičkim zumom, 1 / 2,8 'CMOS senzorom, 2.38 megapiksela, sada možete snimiti zadivljujuće detaljeve vizualne vizualne vizuale koji donose vaše virtualne sastanke ili događaje u život. Širokokutni objektiv osigurava da nijedan učesnik nije izostavljen iz okvira, dok 20x optički zum omogućava krupne približavanje ključnih zvučnika i prezentatora.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera može se upravljati daljinskim upravljanjem da bi se okretalo 350 stepeni (± 17 stepeni) vodoravno i 180 stepeni (± 90 stepeni) okomito na tačan, gladak i tihi način. Također podržavaju 10 postavki unaprijed postavljenih postavki putem IR daljinskog upravljača i dostupno je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ tavu kameru, nagib, zumiranje i prelazak na unaprijed postavljeni položaj za slijed izbliza.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 TENVEO kamera za video konferencije podržava video izlazne kanale, uključujući USB3. 0 i HDMI. Besprečno se povežite s popularnim platformama za video konferencije poput Skype, Zoom, Obs i YouTube putem USB3. 0 ili HDMI. U međuvremenu, može istovremeno izlaz max 1080p @ 60fps video iz HDMI live streaming (MJPG / H.264 / H.265). To je savršeno rješenje za male ili srednje grupne poslovne online sastanke.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ kamera može biti kompatibilna s trenutnim popularnim softverom za video / sastanak, uključujući Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, timove, facetime, Google Hangout, Obs, Google susret. Podržava Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili noviji. Streaming kamera također se široko koristi na video pozivima, video konferencijama, internetskim kursevima, crkvenim emisijama uživo, predavanje na fakultetu, tele-Medicina, daljinski trening, daljinski intervjui, obrazovanje na daljinu itd

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Konferencija web kamera podržava radnu površinu, monitor, stativu, zidnu ili stropnu montažu (uključeni zidni i montažni vijci).

| Model br. | TEVO-VHD20U |
| Senzor | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Efikasni pikseli | 2,38 Mega piksel |
| Video signali | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50/30 / 25fps |
| Zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =5 9-94 4mm |
| Otvor blende | F1.8-3.9 |
| Horizontalni ugao | 52,1 stepen (W) {2}} 4 stepen (t) |
| Vertikalni ugao | 29,3 stepen (w) {2}} 9 stepen (t) |
| Dijagonalni ugao | {2}} 9 stepen (t) |
| Video izlaz | USB 3. 0, HDMI |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, yuy2 |
| Rezolucija videozapisa | 1080p (1920 * 1080) itd |
| Signalni standard | NTSC / PAL |
| Unaprijed postavljen položaj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed (10 unaprijed postavljenih postavki IR daljinskog) |
| Kontrolno sučelje | RS -232 (samo ulaz), RS -485, USB |
| Zatvarač | 1 / 30S {2}} / 10000S, Auto |
| Brzina prijenosa | 2400/4800/9600 / 38400bps |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| USB protokol | UVC1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0 1LUX |
| Snr | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 0 stepen (± 175 stepeni) 0,1 stepen / s -100 stepen / s |
| Vertikalna rotacija | 0 stepen (± 90 stepeni) 0,1 stepen / s -80 stepen s |
| Napajanje | DC 12V / 2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 Stupanj do 40 stepeni |
| Radna vlaga | 20% {1}}% RH |
| Temperatura pohrane | -20 Stupanj do 60 stepeni |
| Čuvajte vlažnost | 20% {1}}% RH |
| Veličina proizvoda | 247,1 * 152 * 169,6 mm / 285 * 217 * 197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: HDMI Church Live Streaming PTZ kamere 20x optički zum, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, izrađena u Kini












