Audio i video sve u jednoj web kameri TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1 / 2,7 CMOS senzor (OV2710) |
| Objektiv | Širok ugao gledanja 2,2 mm |
| Efektivni piksel | 2,10 mega piksela |
| Zoom | Fiksni fokus |
| Sučelje | Micro USB2.0 |
| Format video kompresije | MJPEG, YUV |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Horizontalni kut gledanja | 112° |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 višenamjenska mikrofona |
| Zvučnik | Ugrađena 2 zvučnika |
| MOD | 50cm |
| Balans belog | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Dužina kabla | 3m |
| Sistem podrške | Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Kompatibilni softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Idi na sastanak itd. |
| Dodaci | USB kabel, korisnički priručnik |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedansa | 4Ω |
| Maksimalna snaga | 85dB |
| Smjer mikrofona | Svesmjerno |
| Osetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz ~ 20KHz |
| Domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262 (Š) × 85,5 (D) × 110 (V) mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |





