1080p30 2.1MP USB 2.0 HD PTZ video konferencije kamera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Video: Video
Boja: Srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela
Signal System: 1080p / 30
Camera Control Sučelje RS-232C / RS-422
Zaštitni znak: TEVO-V1080
Specifikacija: 135 * 145 * 150
Tip: Video konferencije kamera
Senzor: 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Objektiv: Fiksni
Ugrađeni Video izlaz: USB 2.0
Transportno pakovanje: Boja okvira sa PE pjena, Strong Carton međunarodni standard Pakiranje
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TEVO-V1080 kombinira 1080P visoke digitalni video izlaz sa praktičnost tradicije USB 2.0, pružajući metoda za marketing za izgradnju ekonomske video konferencije. USB 2.0 video konferencije kamera, sa CMOS boja senzor 2.1 MP, izlaz visoke rezolucije slike kvalitet slike koji stiže do 1080p / 30 i 720p / 30 .Podržati RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje, za sve postavki kamere i pan / tilt / zoom daljinski velike brzine rada kontrole komunikacije, multifunkcionalni postavka PTZ.
Primjena Field:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža idealno prilagođeno rješenje za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, daljinski medicinske i internet komunikacije i tako dalje, od otvorenog radnog prostora privatnim poslovnog prostora i sala za konferencije. Ovaj fotoaparat, uz visoku kvalitetu, će postati vaš ekskluzivni izbor.
Karakteristike proizvoda:
Usvajanje 2.1 MP efektivnih piksela, 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Video Format: 1080p / 30 720P / 30
USB 2.0 sučelje, jednostavnu instalaciju i rad
USB2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i ZOOM
Međunarodno pionirski ultra-tihe tehnologijom motora, što PTZ okrenuti tiho
128 preseta i 255 adresa kaskade proširenje protokola
Domaći Inicijativa VISCA i PELCO P / D protokol automatski identifikaciju tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili meni
Original dizajniran tehnologija auto flip (desktop / plafon instalacija)
Tehnologija Parametri:
| MODEL | Tevo-v1080 |
| senzor | 1 / 2.7 & # 8243; HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| video Format | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | fiksnim fokusom |
| iris | Auto / Manual |
| Vidno polje | 120 & # 176; (Z) |
| fokus | Auto / Manual / Push |
| Min. osvjetljavanje | 5.0Lux na F2.0 |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Electronic Shutter | 1 do 1 / 30s |
| Digital Noise Reduction | / |
| Naknada back-light | Uključeno isključeno |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt rotacije | Pan 360;, Til -45 ~ +90; |
| Pan / Tilt Brzina | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| Radna temperatura | 0-50 ℃ |
| moć | DC12V |
| Potrošnja energije | 12W |
| težina | 1.66kg |
Dimenzije:
Dodaci:
DC 12V adapter za napajanje, IR daljinski upravljač, mehanika, RS-232C serijski kontrola linije, USB 2.0 kabel (5 metara), Nosači i vijaka.
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Novogradnja tech, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

