HD 1080p 3xoptical Zoom najbolju kameru USB 2.0 Video Conference kamera tehnologije (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-VX3-1080
Boja: Srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela
Ugrađeni Video izlaz: USB 2.0
Video Format: 1080P, 720P
Zaštitni znak: TENVEO
Dimenzije (DxŠxV): 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (prije / poslije pakovanje)
Senzor: 1 / 2.7 "HD CMOS boja
Objektiv: 3 x optički
Certifikat: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Video Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Stanje: Novo
Certifikati: CE, RoHS, ISO, FCC
Transportno pakovanje: Neutral paket ili kao Prilagođena
Porijeklo: Kina
HD 1080p 3xoptical Zoom najbolju kameru USB 2.0 Video Conference kamera tehnologije (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 kombinira 1080P visoke digitalni video izlaz sa praktičnost tradicije USB 2.0, pružajući metoda za marketing za izgradnju ekonomske video konferencije. USB 2.0 video konferencije kamera, sa CMOS boja senzor 2.1 MP, izlaz visoke rezolucije slike kvalitet slike koji stiže do 1080p / 30 i 720p / 30 .Podržati RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje, za sve postavki kamere i pan / tilt / zoom daljinski velike brzine rada kontrole komunikacije, multifunkcionalni postavka PTZ.
Primjena Field:
Puaš USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža idealno prilagođeno rješenje za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, daljinski medicinske i internet komunikacije i tako dalje, od otvorenog radnog prostora privatnim poslovnog prostora i sala za konferencije. Ovaj fotoaparat, uz visoku kvalitetu, će postati vaš ekskluzivni izbor.
Dimenzije:
Glavna jedinica:
Dodaci:
Brzi početak:
Tehnologija Parametri:
| M ODEL | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| Video F Ormat | 1080p30, 720p30 |
| ZOOM | 3X zoom |
| cruise Line | 4 linije |
| određenu poziciju | 64 |
| fokus | Auto / Manual / Push |
| Min. il Lumination | 5.0Lux na F2.0 |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50dB |
| Electronic S Hutter | 1 do 1 / 30s |
| Digital Noise Reduction | / |
| Back-light C ompensation | Uključeno isključeno |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt rotacije | 360 ° |
| Pan / Tilt Brzina | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| Radna temperatura | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| moć | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| težina | 1.72kg |
Naše usluge:
1, dva-godišnje jamstvo
2, OEM usluga (jezik, logo, packageing itd dostupan)
3, brza isporuka (2 dana nakon zaprimljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljiv
Tenveo video tehnologije Co., Ltd je osnovana 2002. godine, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikat. Mi se obavezujemo za opskrbu hi-tech, visoke kvalitete i humanizovane video konferencije rješenja. OEM i ODM je na raspolaganju.
Don`t hestiate me kontaktirajte za bilo informacija.
Nadam se da sarađuje sa tobom!
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Novogradnja tech, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

