TEVO-V1080 PTZ 1080P Dobra kvaliteta Korisni konferencije Chat USB Video konferencija kamera
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Boja: Srebrna
Vrijeme isporuke: 3 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela
Ugrađeni Video izlaz: USB 2.0
Jezik: Engleski
Protokol: Visca, Pelco-D / P
Prilagođena: prilagoditi
Zaštitni znak: Puaš
Specifikacija: 135 * 145 * 150mm
HS Kod: 8525
Video: Video
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8 "HD CMOS boja
Objektiv: Fiksni fokus
OSD: Da
Certifikat: CE, ISO9001
Stanje: Novo
Certifikati: CE, RoHS, ISO, FCC
Transportno pakovanje: Neutral paket ili kao Prilagođena
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TENVEO kombinira 1080P visoke digitalni video izlaz sa praktičnost tradicije USB 2, 0, pružajući metoda za marketing za izgradnju ekonomske video konferencije. USB 2 0,0 video konferencije kamera, sa 2. 2 CMOS boja MP senzor, izlaz visoke rezolucije kvalitetu slike slika koja stiže do 1080p / 3 0 i 720p / 30. Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje, za sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom daljinski velike brzine kontrola komunikacije rad, multifunkcionalni postavka PTZ.
Primjena Field:
TEVO USB 2 0,0 HD video konferencije kamera pruža idealno prilagođeno rješenje za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, daljinski medicinske i internet komunikacije i tako dalje, od otvorenog radnog prostora privatnim poslovnog prostora i sala za konferencije.
Karakteristike proizvoda:
1. Usvajanje 2. 2 MP efektivnih piksela, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x optički, 12 x digitalni
4. USB 2.0 sučelje, plug and play
5. USB 2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i ZOOM
6. Međunarodno pionirski ultra-tihe tehnologijom motora, što PTZ okrenuti tiho
7. 128 preseta i 255 adresa kaskade proširenje protokola
8. Domaći inicijativu VISCA i PELCO P / D protokol automatski identifikaciju tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili meni
9. Original dizajniran auto flip tehnologija (desktop / plafon instalacija)
Tehnologija Parametri:
| M ODEL | TEVO-V1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 "HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2. 2 MP |
| Video F Ormat | 1080p30, 720P 30 |
| ZOOM | fiksni fokus |
| iris | Auto / Manual |
| Kut F ield V iew | 56 & # 176; (Z) |
| fokus | Auto / Manual / Push |
| Min. il Lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Electronic S Hutter | 1 do 1/10000 e |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Back-light C ompensation | Uključeno isključeno |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt rotacije | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Brzina | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 i # 176; (Tilt) |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| Radna temperatura | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| moć | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| težina | 1.6kg |
Dimenzije:
240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (prije / poslije pakovanje)
sučelje View
Dodaci:
DC 12V adapter za napajanje, IR daljinski upravljač, mehanika, RS-232C serijski kontrola linije, USB 2.0 kabel (5 metara), Nosači i vijaka.
Brzi početak:
Naše usluge:
1, dva-godišnje jamstvo
2, OEM i ODM usluge (jezik, logo, pakiranja itd dostupan)
3, brza isporuka (3-10 dana nakon zaprimljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljiv
TEVNVEO Video Technology Co., Ltd je osnovana 2002. godine, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikat. Mi se obavezujemo za opskrbu hi-tech, visoke kvalitete i humanizovane video konferencije rješenja. OEM i ODM je na raspolaganju.
Don`t hestiate me kontaktirajte za bilo informacija.
Nadam se da sarađuje sa tobom!
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Šta je aplikaciju: + 8618677780472
Mi chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx

