TEVO-HD9620 HDMI izlaz 1080p HD video konferencije kamera za medije Veličina konferencije (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikacija: Wired
Objektiv: Canon objektiv
Video Format: 1080 / 60p
Vrijeme isporuke: 3 dana nakon uplate
Zoom: 20xoptical, 12x digitalni
Jezik: engleski, ili kao Prilagođeno
Zaštitni znak: TENVEO
Specifikacija: 131 * 165 * 142
HS Kod: 8525
Tip: Video konferencijski sistem
Sastav: CMOS
Boja: Crna
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela (16: 9)
OEM: ODM
Protokol: Visca, Pelco-D / P
Certifikat: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Da
Transportno pakovanje: Neutral paket ili kao Prilagođena
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TEVO-HD9620 je naš brend visoke inteligentni HD video konferencije kamera, sa 3.27MP (20 x optički, 12 x digitalni, automatsko fokusiranje), pružajući visoke rezolucije. Original dizajniran auto flip tehnologija (desktop ili stropnu ugradnju), ima 255 preset pozicije, višestruke postavke PTZ, RS232 i RS422 daljinski upravljač (VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje.
Primjena Field:
TEVO serijski HD video konferencije kamera je naširoko koristi na sastanku, učionica, video konferencije, učenje na daljinu, praćenje, medicinske, sudnica, internet komunikacije i tako dalje.
Karakteristike proizvoda:
Video Format: 1080P 50/60
Objektiv: 20 x optički, 12 x digitalni
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
Video izlaz: SDI, HDMI, CVBS, YPbPr
VISCA i PELCO P / D protokol podržan
Jedan daljinski upravljač sa četiri kamere
High-end legura dno, smanjiti temperaturu kamere, osigurati izlaz slika stalno
HD i SD izlazni signal istovremeno, čak i pod 1080p / 60, SD signal dostupan
255 preseta pozicije od strane PC-a ili kontrolora tastature, 254 adrese mogu biti postavljena, automatsku identifikaciju
Multi metode kontrole na raspolaganju, podrška RS232 / 485 serijski kontrole, nema potrebe za promjenu koda.
Dimenzije:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x 225mm x205mm (prije / poslije pakovanje)
Dodaci:
DC 12VPOWER adapter, IR daljinski upravljač, mehanika, RS232, RS485 kabel, HDMI kabel, nosači i vijcima
Tehnologija Parametri:
| MODEL PUS- O HD20 S | |
| Sens o r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| Efektivni pikseli | 3 .27 MP |
| Video F Ormat | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | 20x optički zoom |
| iris | Auto / Manual |
| Kut F ield V iew | 355 ° (80 ° / S) |
| fokus | Auto / Manual / Push |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Electronic S Hutter | 1 do 1 / 10000S |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Back-light C ompensation | Uključeno isključeno |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt rotacije | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Brzina | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 i # 176; (Tilt) |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Izlazna I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| Radna temperatura | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| moć | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| težina | 2.5kg |
Naše usluge:
1, dva-godišnje jamstvo
2, OEM i ODM usluge (jezik, logo, packageing itd dostupan)
3, brza isporuka (3-10 dana nakon zaprimljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljiv
TENVEO Video Technology Co., Ltd je osnovana 2002. godine, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikat. Mi se obavezujemo za opskrbu hi-tech, visoke kvalitete i humanizovane video konferencije rješenja. OEM i ODM je na raspolaganju.
Nadam se da sarađuje sa tobom!

