TEVO-HD9620 video konferencije kamera sa HDMI / SDI izlaz
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikacija: Wired
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Objektiv: 20 x optički zoom, 12 X digitalni zum
Ugrađeni Video izlaz: HDMI, HD-SDI
Jezik: engleski ili kao Prilagođena
Zaštitni znak: Puaš ili prilagoditi
Specifikacija: 220x160x160mm
HS Kod: 8525
Tip: Video konferencijski sistem
Sastav: CMOS
Boja: Crna
Vrijeme isporuke: 3 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 megapiksela
Signal System 1080 60p / 50p
Camera Control Sučelje RS-232C / RS-422
OSD: Da
Transportno pakovanje: međunarodni standard pakovanje
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
PUS- O HD3 20 je naš brend visoke inteligentni HD video konferencije kamera, sa SONY modul, pružajući 3.27MP visoke rezolucije. Sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom daljinski velike brzine rada kontrole komunikacije. Jedinstvena patentirana auto flip tehnologija (desktop ili stropnu ugradnju), sa 255 preseta, multifunkcionalni postavka PTZ. RS232 i RS422 daljinski upravljač (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) sučelje.
Primjena Field:
Puaš serijski HD video konferencije kamera je naširoko koristi u video konferencije, sala za konferencije, TelePresence, višestranačke konferencije, učenje na daljinu, obrazovnih institucija, korporativni trening, poslovni sastanak, vlada, telemedicina, stanovanje obožavanja, i nternet komunikacije, praćenje, sudnica itd .
Karakteristike proizvoda:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 2 40 puta odnos varijabla zum (20 x Optica l zum sa 12 x digitalni zum)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, DVI -I, HD MI izlaz slika istovremeno
5. izlaz HD i SD signal istovremeno
6. VISCA i PELCO P / D protokol podržan
7. Jedan daljinski upravljač sa četiri kamere
8. High-end legura dno, smanjiti temperaturu kamere, osigurati izlaz slika stalno
9. Ugrađeni RJ45 pristup internetu, podrška 10M / 100 internet
10. 255 preseta pozicije od strane PC-a ili kontrolora tastature, 254 adrese mogu biti postavljena, automatsku identifikaciju
11. Multi metode kontrole na raspolaganju, podrška RS232 / 485 serijski kontrole, nema potrebe za promjenu koda C
12. Kompatibilan sa svim video konferencije i predavanja snimanje kodek
Tehnologija Parametri:
| MODEL | PUS- O HD3 20 |
| Sens o r | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Efektivni pikseli | 3.27 MP |
| Video F Ormat | 1080p / 60, 1080p / 50, 1080p / 30, 1080p / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 20 & # 215; Optical, 12 & # 215; Digital F = 4.7mm-94.0mm, F = 1.6 (W) -3.5 (T) |
| iris | Auto / Manual |
| Kut F ield V iew | 2.9 & # 176; (T) -55.4 & # 176; (Z) |
| fokus | Auto / Manual / Push |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| white Balance | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Electronic S Hutter | 1 do 1 / 10000S |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Back-light C ompensation | Uključeno isključeno |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt rotacije | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Brzina | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 i # 176; (Tilt) |
| kontrola Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Izlazna I nterface | 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Radna temperatura | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| moć | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| težina | 1,42kg / 2.9kg (prije / poslije pakovanje) |
| mreža parametara | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| Coding Standard | 1080P (1920 * 1080) |
| mrežni protokol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| audio Stream | AAC-LC boardband audio kodiranje, visoke kvalitete zvuka. |
| Network Interface | Bulti-u RJ45 pristup internetu, podržava 10 M / 100 M podataka na internetu |
Sučelje Pogled:
Dodaci:
Naše usluge:
1, One-godišnje jamstvo
2, OEM i ODM usluge (jezik, logo, pakiranja itd dostupan)
3, brza isporuka (3-10 dana nakon zaprimljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljiv
. SZ Tenveo video tehnologije Co, L td osnovana je 2002. godine, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikate. Mi se obavezujemo za opskrbu hi-tech, visoke kvalitete i humanizovane video konferencije rješenja. OEM i ODM je na raspolaganju.
Nadam se da sarađuje sa tobom!

